Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru Život na dlani


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY  Soutěžit o novou hru Život na dlani můžete do 12. října 2021. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Život na dlani je párty hra dixitovského typu. Najdete v ní sadu krásně ilustrovaných karet plných fantazie. Hra je obohacena o hmatový rozměr a hraje se v týmech. Karty ve hře představují vzpomínky. Jeden člen týmu má za úkol určit správnou kartu podle nápovědy ostatních hráčů. Ti ale komunikují jen prostřednictvím rozličných předmětů, které mu pokládají na dlaň. Ostatní týmy pak vybírají karty tak, aby hádajícího co nejvíce zmátly.

Termín soutěže: 29. září–12. října 2021 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Život na dlani, kterou do soutěže věnovala TLAMA games, získává Patrik M. z Ostravy.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Pro kolik týmů je hra Život na dlani určena?
 2. Jaké materiály můžete ve hře Život na dlani při nápovědě použít (jmenujte alespoň 5)?
 3. Na jaké adrese najdete specializovaný obchod s hernou TLAMA games?
 4. Anketa: Co si myslíte o jídle a pití u stolu při hraní deskovek? Dovoleno/nedovoleno/nedoporučeno? Jak to máte? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje TLAMA games.


Život na dlani v katalogu Hrajeme.cz:


Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. 2–4 týmy po 2 až 3 hráčích.
 2. Tkanička, látkový hadřík, dřevěná figurka, dřevěná kostka, plastový kroužek.
 3. Třebohostická 2283/2, Praha 10 .

22 Komentáře
 1. Terkamh

  12.10.2021 19:23

  Pití je dovoleno, ovšem v dostatečné vzdálenosti přímo úměrné hodnotě hry. S jídlem to máme podobně, jsou hry, u kterých nevadí vůbec (např. Bang!) a hry, kde na jednom stole být nesmí (Gloomhaven).

 2. MM

  2.10.2021 10:26

  nikdy by mi nenapadlo, ze napoj a jedlo (alebo teda nieco drobne) by pri hre nemali byt, aby nahodou nedoslo k nehode. Hry nam sprijemnuju vecery vo dvojici aj s kamaratmi, a k tomu nieco dobre pod zub a na zapitie patri.

 3. jazaj

  30.9.2021 19:24

  Pití ano, pokud se dává pozor, aby se nevylilo a nepoškodilo hru. Jen musí být mimo hrací plochu. Malé jídlo jen tak do ruky také, např. tyčinky, jednohubky, drobné cukroví, ovoce, čokoláda. Při hraní by měla být dobrá nálada a pohoda a jídlo a pití k tomu napomáhá. Ale talíř s teplým jídlem ne.

 4. Hamikushi

  30.9.2021 9:29

  Pití určitě ano. Jen musí být člověk opatrný a nejlépe mít sklenici/hrnek trochu mimo herní plochu. Na to máme stůl dost velký z toho jídla nejsem moc nadšená, ale stejně se na stole vždy nějaká chuťovka objeví

Napsat komentář