Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru Paříž: Město světel


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY  Soutěžit o hru Paříž: Město světel můžete do 19. října 2021. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Paříž: Město světel je hra určená pro 2 hráče, která novým způsobem využívá umisťování tetrisových dílků. Hra vás přenese do Paříže konce 19. století, kdy ohromila svět kouzlem elektrických lamp a světel. I vy během hry budujete Paříž a usilujete o to, aby právě vaše budovy byly co nejlépe osvětleny.

Termín soutěže: 7.–19. října 2021 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Paříž: Město světel, kterou do soutěže věnovaly REXhry, získává Monika M. z Jindřichova Hradce.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Kolik je ve hře Paříž: Město světel celkem akčních pohlednic?
 2. Kolik bodů dostanete ve hře Paříž: Město světel za postavenou budovu?
 3. Na které hry, které REXhry ještě v roce 2021 chystají, se nejvíce těšíte nebo vás nejvíc zaujaly?
 4. Anketa: Které moderní deskové hry vás nejvíce baví hrát ve dvou hráčích a můžete je doporučit? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

Související články:


Paříž: Město světel v katalogu Hrajeme.cz:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. 12 pohlednic.
 2. Velikost budovy vynásobíte počtem lamp, které na budovu svítí.
 3. Atentát na Hitlera, Hvězdáři, Galaxy Trucker, Stezky slávy, Konec věků.

35 Komentáře
 1. Blanci

  17.10.2021 20:19

  Ve dvou hrajeme skoro všechno, třetí hráč je zatím spíš demoliční. Port Royal, Karak, Carcassonne Safari, Big Monster, Nisyros, dneska i Catan s rozšířením… Čistě dvojkovku máme jen Drako a ta čeká ve skříni na vhodnou příležitost.

 2. MM

  8.10.2021 7:18

  Kedze najcastejsie hrame vo dvojici, mame dost dvojkovkovych hier. Mame radi Jaipur, Rat Hot, Patchwork, Shanghaien, Skol ty Skoty, Aton, Jurska svaca, Krysi valka, Saboter duel. Z hier pre viacerych hracov hravame casto vo dvojici Kombo Afrika. Vacsinou su to rychle svizne hry. A Pariz by nam krasne doplnil zbierku, uvazujem nad nim uz dlho, pretoze priatel ako dieta vyrastal v Parizi 🙂

 3. Azifaral

  7.10.2021 23:05

  Teď doma hodně hrajeme New York Zoo, což sice není čistá dvojkovka, ale má to herní plány pro 2 hráče. Stejně jako Nova Luna, Indian Summer nebo i takové Na louce. A doufám, že právě budeme hrát Paříž: Město světel. Ještě se mi hodně líbí Chai Tea for 2, která byla teď na KS, ale tam je vydání zatím bohužel v nedohlednu.

Napsat komentář