Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru Kulišák


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou hru Kulišák můžete do 21. září 2021. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Kulišák je kooperativní detektivní hra pro děti a rodinu. Úkolem hráčů je vypátrat padoucha, který ukradl vyhlášený koláč. Shromažďují stopy a pomocí speciálního detektivního skeneru vyřazují nevinné lišky. Při hledání stop se pohybují po herním plánu. Musí spolupracovat a odhalit lišáka Kulišáka dříve, než jim zmizí v doupěti. Hra je určena pro 2–4 hráče od 5 let.

Termín soutěže: 8.–21. září 2021 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Kulišák, kterou do soutěže věnoval MindOK, získává Roman M. z Frýdku-Místku.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Komu padouch Kulišák ukradl koláč?
 2. Kolik je ve hře karet kulišáků?
 3. Jmenujte tři hry, které MindOK kromě Kulišáka vydal v posledních třech měsících?
 4. Anketa: Hrajete deskovky i mimo pohodlí svého domova? Kde nejčastěji a kde opravdu rádi? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Paní Dobromile Krupičkové.
 2. 16.
 3. Blitzkrieg! , Alenčina zahrádka, Lama párty, Kabo, Opuštěná knihovna.

21 Komentáře
 1. Daw8ID

  9.9.2021 8:55

  Nejčastěji a nejraději mimo domov hraji v místním deskoherním baru District 5. Deskovek mají na výběr přes 300, točí tam hradecké pivo a je tam příjemné prostředí, kam se rád vracím. Už se mnou na tohle místo zavítalo víc kamarádů, které o baru nevědělo nebo jen chodilo kolem, ale vevnitř nebyli. A má to výhodu, že člověk nemusí ostatní hostit, každý si sám objedná, na co má chuť, já nemusím nic chystat a ani mýt nádobí. 🙂

Napsat komentář