Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o hru Kulišák


Soutěžit o novou hru Kulišák můžete do 21. září 2021. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Kulišák je kooperativní detektivní hra pro děti a rodinu. Úkolem hráčů je vypátrat padoucha, který ukradl vyhlášený koláč. Shromažďují stopy a pomocí speciálního detektivního skeneru vyřazují nevinné lišky. Při hledání stop se pohybují po herním plánu. Musí spolupracovat a odhalit lišáka Kulišáka dříve, než jim zmizí v doupěti. Hra je určena pro 2–4 hráče od 5 let.

Termín soutěže: 8.–21. září 2021

Soutěžní otázky:

  1. Komu padouch Kulišák ukradl koláč?
  2. Kolik je ve hře karet kulišáků?
  3. Jmenujte tři hry, které MindOK kromě Kulišáka vydal v posledních třech měsících?
  4. Anketa: Hrajete deskovky i mimo pohodlí svého domova? Kde nejčastěji a kde opravdu rádi? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

Související články:


14 Komentáře
  1. Daw8ID

    9.9.2021 8:55

    Nejčastěji a nejraději mimo domov hraji v místním deskoherním baru District 5. Deskovek mají na výběr přes 300, točí tam hradecké pivo a je tam příjemné prostředí, kam se rád vracím. Už se mnou na tohle místo zavítalo víc kamarádů, které o baru nevědělo nebo jen chodilo kolem, ale vevnitř nebyli. A má to výhodu, že člověk nemusí ostatní hostit, každý si sám objedná, na co má chuť, já nemusím nic chystat a ani mýt nádobí. 🙂

Napsat komentář