Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o dobrodružnou hru Cestou necestou


Soutěžit o hru Cestou necestou můžete do 11. května 2021. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Cestou necestou je příběhová hra, ve které se stanete dobrodruhy. Budete pátrat po bájném městě, které má podle legend ukrývat vzácný artefakt. Čeká na vás mnoho úskalí a nepřátel, ale také jedinečný příběh, který budete rozkrývat díky knize dobrodružství. Je součástí hry a bude vás stavět před rozličná rozhodnutí, která mají vliv na vaše další směřování. Hra se vyznačuje originálními ilustracemi a jedinečnou atmosférou. Netradičně propojuje mechanismus umisťování dělníků na akce a silného příběhu. Zahrajete si ji ve 2–4 hráčích od 13 let.

Termín soutěže: 29. dubna–11. května 2021

Soutěžní otázky:

  1. Hra Cestou necestou u nás vyšla v rozšířeném vydání. Jak se jmenuje rozšíření, které obsahuje?
  2. Autorem hry je Ryan Laukat, který ji i ilustroval. Na které univerzitě potkal svou budoucí ženu, se kterou založil vydavatelství Red Raven Games?
  3. Jakou moc má artefakt, který ve hře Cestou necestou dobrodruzi hledají?
  4. Anketa: Patříte k hráčům, kteří novou hru zahrají správně a bez chyb hned napoprvé, nebo po první hře zjišťujete, co všechno jste nezahráli podle pravidel? Jaké jsou vaše zkušenosti? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

Cestou necestou v katalogu Hrajeme.cz

Související články:


53 Komentáře

Napsat komentář