Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Pozvánka: Brnohraní vás přivítá 24.–26. listopadu


Za 12 dní 24. až 26. listopadu se v Brně koná již 3. ročník Brnohraní. Je to festival  deskových a karetních her, který pořádají fanoušci her pro všechny příznivce a zájemce o hry. Konat se bude opět ve Středisku volného času v Lužánkách v Brně a hrát se bude po celé tři dny od večera do rána. S výběrem správné hry a pravidly vám pomohou zkušení hermani. K dispozici budou hry pro děti i dospělé.

Na festivalu nebudou chybět ani turnaje v nejrůznějších hrách, například Tash-Kalar: Aréna legend, Summoner Wars, Hypergrid, RONE, Krycí jména, Cortex, Goblíci jedlíci, Na prodej, HOPE. Přihlašování probíhá do 22. listopadu na e-mail info@brnohrani.cz (do předmětu uvedete Přihláška + název hry). Kapacita turnajů se již naplňuje (je 16 či 32 osob), tak neváhejte. Vzhledem k omezenému počtu míst v turnajích je zatím limit dvou turnajů na osobu, do dalších se budete moci přihlásit na místě, pokud zbudou volná místa.

V rámci volného hraní si budete moci vyzkoušet aktuální novinky předních českých vydavatelů. Chybět nebude Albi, MindOK či REXhry. Když si budete chtít zahrát hru, kterou znáte, stačí si ji jen vzít, najít stůl a můžete hrát.

Festival připravují lidé okolo brněnského deskoherního obchůdku Planeta Her.

Základní informace:

KDY: 24.–26. listopadu, v pátek 11–21 hod., v sobotu 9–22 hod., v neděli 9–16 hod.

KDE: Střediska volného času v Lužánkách, Lidická 50, Brno

Vstupné:  40 Kč pro dospělé a 20 Kč pro hráče od 6–15 let, mladší zdarma

OdkazOficiální web Brnohraní s podrobnostmi – program a přehled turnajů

 


Související články:

Napsat komentář