Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2018

Soutěž o strategickou hru Anachrony


Soutěžit o aktuální novinku, velkou deskovou hru Anachrony, můžete do 16. října. Tuto hru můžete vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Anachrony je velká strategická hra, ve které se přenesete do daleké budoucnosti, kdy lidstvo bojuje o přežití. Využívá jedinečný mechanismus dvoustupňového umisťování dělníků. Na různé činnosti potřebujete specialisty, ale také zvláštní jedince, kteří je chrání nebo rozvíjí. Všeho je nedostatek, musíte proto dobře promýšlet svou strategii i jednotlivé tahy. Zvláštností ve hře je, že umožňuje cestovat časem. Pro potřebné zdroje si můžete „poslat“ do budoucnosti, ale pak je musíte ve správný čas vrátit, aby nedošlo k narušení časového kontinua. Hra je určena pro 1–4 hráče od 14 let. Ocení ji především nároční hráči, kteří vyhledávají komplexní hry.

Termín soutěže: 3.–16. října 2018

Soutěžní otázky:

1. Ve hře se vyskytují čtyři frakce, které které ve hře povedete. Jak se nazývají?

2. Kolik nominací na cenu Golden Geek 2017 a jaké hra Anachrony získala?

3. Jak se jmenuje hra, kterou Albi plánuje vydat 4. května 2019?

4. Anketa: Máte radost z toho, že v češtině vycházejí i velké hry, i když jsou nákladnější?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

 

 

 

Anachrony v katalogu Hrajeme.cz:

DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář