Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o karetní hru Pán prstenů


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou hru Pán prstenů: karetní hra, revidovanou edici, můžete do 1. února 2022. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Pán prstenů: karetní hra je rozšířené vydání základní sady známé a úspěšné hry. Kromě více karet přináší i nové typy, které využijete při kampaňové hře. Jedná se o kooperativní hru, ve které si vyberete hrdiny a s nimi procházíte zvolený scénář. Společně uspějete, pokud splníte úkol. Tato nová edice vychází 28. ledna.

Termín soutěže: 20. ledna–1. února 2022 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Pán prstenů: karetní hra, revidovaná edice, kterou do soutěže věnoval Blackfire, získává Jana Š. z Dubí.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

 1. Pro kolik hráčů je určena nová edice karetní hry Pán prstenů?
 2. Jaké nové typy karet nová edice karetní hry Pán prstenů přináší?
 3. Kolik kopií karty Gandalf nová edice karetní hry Pán prstenů obsahuje?
 4. Anketa: Máte svůj oblíbený „svět“ a hry do něj zasazené (jako jsou Star Wars, Pán prstenů, Zeměplocha, Warcraft, Zaklínač, Hra o trůny? Které to jsou a proč? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), nebo být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.


Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. .Určena je pro 1–4 hráče.
 2. Karty výhod, strastí a karty pro kampaň.
 3. 8 kopií karty Gandalf.

70 Komentáře
 1. Holy

  29.1.2022 8:32

  Nejraději mám Tolkienovu Středozem, která svou propracovaností (mytologie, historie, jazyky) asi nemá konkurenci. Her je pro tento svět hromada, jak těch dobrých (Pán Prstěnů LCG, Válka o Prsten i další), tak i těch horších.
  Podobně mám rád Pratchettovu Zeměplochu kvůli svým vtipným podobenstvím k našemu světu a spoustě zábavných postav. Her z tohoto světa bohužel není mnoho a jsou svou náturou spíše odlehčené. Nejlepší je patrně už nedostupná Zeměplocha: Ankh-Morpork.

Napsat komentář