Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru X-Men: Povstání mutantů


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY   Soutěžit o novou hru X-Men: Povstání mutantů můžete do 23. března 2021. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

X-Men: Povstání mutantů  je kooperativní hra, ve které se stanete X-Menem a budete zachraňovat svět před nejrůznějšími zloduchy. V každé partii se vydáte na jinou výpravu podle zvoleného scénáře. Musíte přitom spolupracovat, protože společně vyhrajete, nebo prohrajete.

Termín soutěže: 10.–23. března 2021 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru X-Men: Povstání mutantů, kterou do soutěže věnoval Blackfire získává Tomáš M. z Dýšiny.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

 1. Jak se v češtině jmenuje hra, ze které X-Men: Povstání mutantů vychází, a kdo je jejím autorem?
 2. Pro kolik hráčů je hra X-Men: Povstání mutantů určena?
 3. Z kolika hrdinů si ve hře X-Men: Povstání mutantů můžete vybírat a kým se například můžete stát?
 4. Anketa: Hrajete během lockdownu deskovky více než před ním, nebo naopak méně? A když hrajete, tak u stolu, nebo na počítači? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.


Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Temné znamení, Kevin Wilson Richard Launius.
 2. Pro 1–6 hráčů.
 3. 16, například za Wolverina, Storm, Angela, Icemana.

48 Komentáře
 1. nolwe

  17.3.2021 18:13

  Dobrý den, my hrajeme přibližně stejně jako předtím. V minulosti jsem stejně hrál pouze v rodině s dětmi a na tom se nic nezměnilo. Většinu času hrajeme na stole, na tabletu pouze když máme náladu na nějakou z her, kterou nemáme v krabicovém provedení.

 2. boony

  12.3.2021 21:52

  Ahoj,
  já bych hrála víc, ale doma nikdo moc nechce hrát. Ale je pravda, že se syny 5 a 8 let hrajeme často karetní hru Gól 10, která je strašně baví. Spíš chtějí všichni hrát na telefonech nebo tabletu 🙁

 3. Nymeria

  12.3.2021 10:20

  Deskovky hrajeme pořád hodně, covid necovid. Je pravda, že možná o trošinku více teď, ale velký rozdíl to nebude. Pořád je to několikrát týdně. Na PC teď moc nehrajeme – takže tam je pokles. Dříve jsme hrávali více.

 4. Holy

  11.3.2021 12:51

  Hraji rozhodně více. Hrajeme totiž vcelku pravidelně po večerech se ženou, na což jsme dříve neměli kvůli jiným aktivitám (které nyní nelze provozovat) tolik času a sil. Online deskovky nehraji, ale hraji sólo mobilní verze her (Maquis a Through the Ages).

 5. Daw8ID

  11.3.2021 8:28

  Hraju rozhodně méně, protože s kamarády se společně u stolu sejít nemohu, stejně tak je zavřený deskoherní bar. Takže hraju u stolu pouze v rodinném kruhu, občas si na chvíli pustím nějakou videoherní adaptaci, např. Splendor.

 6. Mr.Behemoth

  11.3.2021 7:47

  Hrajeme asi srovnatelně, sice jsme si chtěli udělat více času, ale pořád různé povinnosti naplnění tohoto předsevzetí nedovolují 🙂 A rozhodně hrajeme na stole, jsem zastáncem toho, že desková hra nemůže být kombinována nebo nahrazena počítačem.

Napsat komentář