Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o hru Talisman: Dobrodružství meče a magie (4. ed.)


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o nové vydání legendární fantasy hry Talisman můžete do 4. srpna 2020. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Talisman vyšel již ve čtyřech edicích. Nové vydání, které přinesly REXhry je podle revidované 4. edice. Je to dobrodružná fantasy hra, ve které každý hráč prochází se svou postavou světem Talismanu a snaží se získat Korunu moci. Postavu postupně vylepšuje, vybavuje předměty a zbraněmi, aby obstála v boji i při překonávání různých nebezpečí. V této jednoduché RPG hře má velký vliv náhoda v podobě kostky a karet.

Termín soutěže: 22. července–4. srpna 2020 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Talisman: Dobrodružství meče a magie (4. ed.), kterou do soutěže věnovaly REXhry, získal Filip Ř. z Uherského Hradiště.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

  1. V jakém roce vyšla první edice hry Talisman?
  2. Jak se jmenuje nové rozšíření hry Talisman, které REXhry vydaly současně s novou edicí hry?
  3. Jmenujte tři hry, které REXhry ještě pro tento rok chystají?
  4. Anketa: Jak je pro vás rozhodující téma, abyste si hru chtěli zahrát? Která témata rozhodně nevyhledáváte? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

Odpovědi na soutěžní otázky:

  1. 1983.
  2. Talisman: Ledový chlad.
  3. Například: Near and Far, Městečko na dlani, Harry Potter: Boj o Bradavice, Břink! Ve vesmíru!, Břink: Potopené poklady, Divukraj: Perlava.

52 Komentáře

Napsat komentář