Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.

Soutěž o hru Narcos


Soutěžit o hru Narcos můžete do 25. června 2019. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Narcos je nová hra od CMON, která vás zavede do Kolumbie v době, kdy vedl svůj nechvalně známý Medellínský kartel narkobaron Pablo Escobar (Patrón). Jeden z hráčů představuje právě Patróna, který se skrývá a své akce podniká prostřednictvím svých lidí. Ostatní se ho snaží vypátrat a dopadnout. Zvítězí, pokud ho dvakrát chytí. Je to napínavý hon, ve kterém významnou roli hraje odhad soupeře, blafování, i trocha toho štěstí.

Termín soutěže: 13.–25. června 2019

Soutěžní otázky

1. Jaký je doporučený věk pro hru Narcos?

2. Za jaké frakce, které se snaží polapit Patróna, můžete ve hře Narcos hrát?

3. Za jakých podmínek ve hře Narcos zvítězí hráč, který představuje Patróna?

4. Anketa: Jaké hry si nejspíš vezmete v létě na dovolenou/prázdniny?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, místo bydliště, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.


Narcos na Hrajeme.cz


DOPORUČUJEME nejlepší novinky
Jeden komentář

Napsat komentář