Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2019

Soutěž o hru Cesta za štěstím


Soutěžit o hru Cesta za štěstím můžete do 20. srpna 2019. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Cesta za štěstím je strategická rodinná hra, která simuluje život moderního člověka. Ve hře projdete cestou od školáka po důchodce, pokud se toho dožijete. Budete chodit do práce, vydělávat peníze, zakládat rodinu. Cílem je dlouhodobé štěstí. Musíte si proto hlídat stres, protože ten zabíjí. Hra je založena na jednoduchém worker placementu (umisťování dělníků na akce).

Termín soutěže: 1.–20. srpna 2019

Soutěžní otázky:

1. V kolika hráčích si můžete zahrát hru Cesta za štěstím?

2. Ve hře Cesta za štěstím jsou tři různé zdroje, jaké?

3. Jaké herní ceny již získala hra The Mind, která u nás nedávno vyšla (jmenujte alespoň tři)?

4. Anketa: O kolik her se rozšířila vaše herní sbírka od 1. ledna 2019?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry


DOPORUČUJEME nejlepší novinky
2 Komentáře

Napsat komentář