Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2020

Soutěž o dvě hry Adventure Games: Žalář a Monochrome a. s.


Soutěžit o dvě hry Adventure Games můžete do 2. června 2020. Tentokrát vylosujeme dva výherce. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Adventure Games je nová řada her, která propojuje únikovky s prvky her na hrdiny a silným příběhem. Při hře každý hráč představuje určitou postavu s konkrétními vlastnostmi, které uplatníte při realizaci akcí. Ve hře Monochrome se vloupáte do biotechnologické společnosti, kde máte ukrást záhadný vzorec. Ve hře Žalář se musíte dostat z místa, kde jste uvězněni. Nikdo z vás si přitom nepamatuje, co se přihodilo. Obě hry jsou určeny pro 1–4 hráče od 12 let.

Termín soutěže: 20. května – 2. června 2020

Soutěžní otázky:

 1. Z kolika kapitol se skládá každá hra Adventure Games a kolik času vám zhruba jedna kapitola zabere?
 2. Jak se jmenuje hra Žalář v angličtině?
 3. Ve které z her řady EXIT se vám porouchá auto, takže musíte hledat náhradní nocleh, který se vám může stát osudným?
 4. Anketa: Která z únikových her (deskovka) vás nejvíce zaujala a proč? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

 1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.
 2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).
 3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Dino.


Adventure Games v katalogu Hrajeme.cz:

DOPORUČUJEME nejlepší novinky
24 Komentáře
 1. Martina

  26.5.2020 12:34

  Z těch, co jsme zatím hráli nás nejvíce zaujala EXIT úniková hra: Mrtvý muž z orient expresu. Nebylo to jen bezduché plnění úkolů a luštění šifer, ale mělo to super příběh s detektivní linkou a konkretním cílem, což ji posunulo na level up oproti ostatním (hráli jsme z řady EXIT úplně všechny).

 2. Mr.Behemoth

  22.5.2020 22:16

  Nejvíce mě zaujaly únikovky EXIT, většinou bývají dobře zpracované. Tématem se mi líbil Zapovězený hrad, ale nejlepší z celé série byl zatím Potopený poklad. Rébusy i téma byly dobře zpracované.

 3. Glidersguise

  22.5.2020 8:25

  My jsme hráli dvě hry ze série EXIT a musím říct, že nás celkem potrápily, což je plus těchto her. Mínus je, že hru nebudete hrát podruhé, protože už znáte hádanky. Proto vítám, když tyto hry nakoupí naše knihovna a my si je pak můžeme půjčovat.

 4. Daw8ID

  22.5.2020 8:15

  Zatím jsem neměl příležitost si únikovku zahrát, ale snad na to časem dojde. Svým tématem mě třeba zaujala Únikovka: Záhada Eldoráda, i když zápletka zní jako největší klišé, líbí se mi zasazení.

 5. Luka77

  21.5.2020 14:59

  Hrál jsem Escape Room a Únikovka: Závod s časem. Mnohem víc mě teda bavilo hrát Escape Room, kde nemáte jen karty, ale indicie v obálkách a také chronometr, který pěkně navozuje atmosféru a zároveň „pěkně“ stresuje. 🙂

Napsat komentář