Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Yokai

Soutěž o dobrodružnou hru Zóna: Tajemství Černobylu


Soutěžit o novou deskovou hru Zóna: Tajemství Černobylu můžete do 1. prosince 2020. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Zóna: Tajemství Černobylu dobrodružná hra pro náročnější hráče, ve které se pustíte do prozkoumávání jadernou elektrárnu v Černobylu a její okolí. Pro vaši postavu to nebude jednoduchá cesta a nebude snadné přežít. České vydání je naplánováno na začátek prosince.

Termín soutěže: 18. listopadu–1. prosince 2020

Soutěžní otázky

  1. Pro kolik hráčů a od kolika let je hra Zóna určena?
  2. Kdo ve hře uspěje a co musí splnit?
  3. Kdy jsme na Hrajeme.cz oznámili, že se chystá české vydání hry Zóna?
  4. Anketa: Nacházíte na portálu Hrajeme.cz dostatek informací o hrách, které jsou pro vás užitečné, nebo vám něco schází? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.


Zóna: Tajemství Černobylu v katalogu Hrajeme.cz:

Novinky 2020
75 Komentáře
  1. jourdonnais

    23.11.2020 9:34

    Informace z deskoherního světa získávám z více webů: boardgamegeek, zatrolenky, hrajeme a deskofobie. Z každého si vezmu něco a nemám potřebu mít veškeré informace na jednom místě. Na webu hrajeme nejvíce oceňuji kalendář novinek, kvůli kterému se na web pravidelně vracím.

Napsat komentář