Vzhůru_do_podzemí_box
Vzhůru_do_podzemí_box_spodníVzhůru_do_podzemí_komponentyVzhůru-do-podzemí-karty-příšerVzhůru-do-podzemí-herní-materiálVzhůru-do-podzemí-výzbrojVzhůru-do-podzemí-náhled

Vzhůru do podzemí (Welcome to the Dungeon)

4.00 z 5
(Hodnocení: 1)

Pořadí v žebříčku BoardGameGeek:
748

Originální název:
Welcome to the Dungeon
Rok vydání:
2013 (české vydání 2015)
Počet hráčů:
2 až 4
Věk:
Hra je určena pro dospělé hráče a pro rodiny s dětmi od 10 let.
Doba hraní:
Krátká hra – do 30 minut

Katalogové číslo: 13094. Kategorie: . Štítek: .

Popis hry

Vzhůru do podzemí je jednoduchá fantasy hra. Pokud chcete uspět, musíte pokoušet své štěstí. S hrdinou se budete pouštět do podzemí, abyste získali nehynoucí slávu. Musíte ale porazit nejrůznější příšery. Pokaždé, když jste na tahu, se můžete rozhodnout, zda dáte kartu nové příšery do podzemí, okradete hrdinu o nějaký z předmětů, nebo již nebudete pokračovat v daném kole. Hráč, který jako poslední v kole zůstane, se musí s hrdinou vydat do podzemí pro nehynoucí slávu nebo naopak potupnou smrt. Vybavený zbytky své výzbroje se utká se všemi nestvůrami, které mu v daném kole hráči do podzemí přivolali.

Zvítězí hráč, který dvakrát úspěšně projde podzemím. Vyhrát ale může i ten, kdo zůstane jako poslední ve hře, protože ze hry vypadne každý, kdo podruhé v podzemí neuspěl. Hra obsahuje čtyři různé hrdiny (rytíř, barbar, čaroděj, zlodějka) s unikátní sadou předmětů.

Další informace

Počet hráčů

2 až 4

Věk hráčů

Od 10 let

Doba hraní

Krátká hra do 30 minut

Počeštění

Kompletně česká hra dostupná v ČR

Rok vydání

2013

Výrobci

REXHRY

Hra/Rozšíření

Samostatná hra

Články na Hrajeme.cz:

Pravidla:

Odkazy:

 

1 hodnocení k Vzhůru do podzemí (Welcome to the Dungeon)

  1. cSf.Loser
    4 z 5

    :

    Hra je zde poměrně dobře popsaná jak vlastně funguje. Já jen dodám, že je to krásná malá krabička, kterou sebou vezmete kamkoliv. Hra má pěknou grafiku a je luxusně zpracovaná. Celý systém je krásně vymyšlený push your luck systém, kdy máte jedno rozhodnutí, jestli to ještě zkusit nebo ne. Prostě elegantní jednoduchý mechanismus, který prostě funguje. Když k tomu máte nějaké to hecování tak je to prostě jasná volba.

Přidat hodnocení hry