Přišerky ze skříně

4.33 z 5
(Hodnocení: 3)

Pořadí v žebříčku BoardGameGeek:
4050

Originální název:
Monster Chase
Rok vydání:
2009
Počet hráčů:
1 až 6
Věk:
Hra je určena pouze pro děti. Dospělí se při ní většinou nepobaví. Dospělí po takové hře většinou nesáhnou, pokud by ji měli hrát pouze mezi sebou.
Doba hraní:
Krátká hra do 20 minut
Doporučení rodiny:
Určitě vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti.

Katalogové číslo: 12997. Kategorie: . Štítek: .

Popis hry

Příšerky ze skříně jsou kooperativní hrou pro děti od 3 do 8 let. Hráči společnými silami musí zahnat příšerky do skříně. Podaří se jim to tehdy, když mu vyberou správnou hračku. Hra umožňuje různé nastavení obtížnosti podle věku a zkušenosti dětí.

Další informace

Počet hráčů

1 až 6

Věk hráčů

Dětská hra

Doba hraní

Krátká hra do 30 minut

Počeštění

Kompletně česká hra dostupná v ČR

Rok vydání

2009

Míra náhody

Není známo

Míra interakce

Není známo

Míra složitosti

1 – triviální

Míra humoru

Není známo.

Doporučení rodiny

Určitě vyzkoušejte, neměla by uniknout vaší pozornosti.

Doporučení hráče

Není známo nebo nedokážeme zařadit.

Výrobci

GRANNA

Autoři

Antoine Bauza

Hra/Rozšíření

Samostatná hra

Pravidla:

Odkazy:

3 hodnocení k Přišerky ze skříně

 1. vendulala
  4 z 5

  :

  Celkem fajn hra na procvičení paměti, zvlášť pro milovníky různých Univerzit pro příšerky a spol. Má krásné poetické ilustrace a přiměřeně epický setting, což mi vyhovuje. Navíc je jednodušší, než třeba Pešek (a hezčí). Pro menší děti ideální zabavení i na několik partií po sobě, dobrá věc do vlaku, tedy pokud je tam aspoň elementární stoleček. Jako kooperativa je trochu moc jednoduchá. Přece jen, pokud si děti „rozparcelují“ sledované kartičky, je to dost mechanická záležitost. Ale v boji „každý proti každému“ už to začíná být zajímavé. Beru do Klubu deskových her a jako oddechovka po větší hře přitáhne i kategorii 9+

 2. acedrac
  5 z 5

  :

  Prvá hra pre našich chlapcov a ako geekovia začíname rovno Bauzom, že?. Naša skúsenosť je taká, že v zjednodušenej verzii baví aj čerstvo trojročných :). Grafika je super, akurát tie karty príšeriek mohli byť tvrdšie, sú tenšie ako dixitové a to ich držia v rukách ešte deti, takže hrozí rýchle dokrčenie. Vo svojej kategórii super téma a spracovanie mechaník, ktoré umožňuje voliť obtiažnosť a postupne pridávať pravidlá.

 3. Miaou Driver
  4 z 5

  :

  Žena vybrala dětem tuhle hru k Vánocům, jako takové uklidňující čtení na dobrou noc. Což tématem hra vystihuje dokonale – všude je spousta postýlek a roztomilých příšerek. Co vás ale naopak probere od zívání je nutnost mít pamatováka a trochu štěstí, jinak hru prohrajete na to šup. O to víc budete mít chuť, to zkusit znova. S doporučením věkové hranice 3 až 8 let souhlasím. Starší děti asi už nezaujme.

Přidat hodnocení hry