Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o strategickou hru Kyvadlo


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou hru Kyvadlo můžete do 27. října. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Kyvadlo je nová strategická hra, která inovativním způsobem pracuje s časem jako s jedním ze strategických prvků hry. Jako zástupci mocných rodů usilujete o získání uvolněného trůnu Věčného krále. V reálném čase vysíláte své služebníky na akce, získáváte zdroje, rozšiřujete panství o nové provincie. Vše vám pomáhá při postupu na čtyřech stupnicích vítězství. Kyvadlo je je určeno pro 1–5 hráčů od 12 let. Můžete ho hrát v několika herních módech.

Termín soutěže: 14.–17. října 2020 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Kyvadlo, kterou do soutěže věnovalo Albi, získal Marek M. z Plzně.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Kdo je autorem hry Kyvadlo a v jakém vydavatelství původně vyšla?
 2. Kolik je ve hře Kyvadlo přesýpacích hodin, jaký odměřují čas a jakou mají barvu?
 3. Jak se jmenuje šlechtična v červené róbě, za kterou můžete ve hře Kyvadlo hrát?
 4. Anketa: Jaká hra z poslední doby, nebo i z dřívějška vás nadchla, ale přitom jste od ní nic nečekali? A čím to bylo? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

 1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.
 2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).
 3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Travis Jones a Stonemaier Games.
 2. Tři přesýpací hodiny: 3 minuty, 2 minuty a 45 vteřin – fialová, zelená, černá.
 3. Licinia Nesmiřitelná.

57 Komentáře
 1. BoBr_CAT

  27.10.2020 21:57

  Hra Břink! Poprvé jsem ji viděl po první karanténě na jaře u kámošů a fakt mě baví. Tím, že jsem hru neznal, tak jsem nevěděl, co od ní čekat a příjemně mě překvapila. Po dlouhé době hraní her, vhodných pro hraní s 5-ti letým synem jsem si nadšeně zahrál nějakou pro mě novou hru s dospělými.

 2. cvrk

  26.10.2020 22:22

  Nájezdníci ze severu – hru jsem koupila na Deskohraní ve výprodeji, hezká hra za pár korun. Už první rozbalení krabice a samotná první hra zaujala komplexností možností. Hra se dá vyhrát mnoha různými taktikami a do poslední chvíle vlastně není jasné kdo nakonec zvítězí.

 3. jerrrycek

  26.10.2020 22:11

  Vítejte ve svém vysněném domově – o hře jsem předtím téměř neslyšel, ale když jsem si ji náhodou zahrál na Deskohraní tak mě (a mou manželku) uchvátila svou jednoduchostí a přitom spoustou možností. Postupně se z nás stávají spíš hráči velkých her a Vítejte bylo příjemná změna „zpátky“ 🙂

Napsat komentář