Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o hru Zbloudilí


Soutěžit o hru Zbloudilí můžete do 3. srpna 2021. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Zbloudilí je menší hra Ryana Laukata, kterou zasadil do stejného světa jako Cestou necestou. Sám ji také ilustroval. Ve hře zachraňujete zbloudilé dobrodruhy. Kartu dobrodruha získáte, pokud na ni umístíte více žetonů průzkumu. Hra je určena pro 2–4 hráče od 8 let.

Termín soutěže: 21. července–3. srpna 2021

Soutěžní otázky:

 1. Jak se jmenuje svět, do kterého je hra Zbloudilí zasazena?
 2. Kdy hra Zbloudilí v češtině vyšla?
 3. Jaké všechny varianty hry Zbloudilí si podle pravidel můžete zahrát?
 4. Anketa: Rádi zkoušíte nové hry, nebo preferujete své oblíbené hry, které se vám osvědčily? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry

Související články:


31 Komentáře
 1. p_stano

  2.8.2021 9:31

  Nové hry skúšam stále, spoluhráči už majú občas poznámky, že by si radi zahrali niektorú hru aj viackrát 🙂 Jedine čo ma nebaví, je študovanie pravidiel, lebo táto činnosť vždy končí u mňa… Ale samozrejme k niektorým hrám sa rád vraciam opakovane.

 2. Artholl

  27.7.2021 7:56

  Většinou nové hry zkoušíme v menším počtu, než je začneme hrát všichni. Mám rád jak nové, tak zažité.
  U „nových“ kousků občas bývá problém s pravidly, takže kolikrát by to člověk stihl za poloviční čas, ale vzhledem k nejasnostem s pravidly na to tráví času hodně.

 3. Albertos

  24.7.2021 15:56

  U nás doma se to docela protáčí ty hry. Ve dvou se některé hry rychleji ohrajou a přece jenom kallax je docela malý a jak furt vychází něco nového…..Tak občas musí jít něco o dům dál. Ale takové rychlé jednoduché párty hry jako jsou koťátka nebo milostný dopis si člověk zahraje po sté a pokaždé je to zábava.

 4. lubojr

  22.7.2021 9:46

  Hrozně záleží kde a s kým. Na herních akcích se samozřejmě snažím vyzkoušet co nejvíc nových her (abych se rozhodl jestli si je chci pořídit a také protože mi obvykle někdo může vysvětlit pravidla a nemusím se je učit), ale v domácím prostředí se spíš vracím k osvědčeným klasikám, dokud se tzv. neohrají.

 5. Mr.Behemoth

  22.7.2021 7:42

  Rád zkouším nové hry, zároveň se i rád vracím k oblíbeným a osvědčeným. Nové hry i většinou využívají jiné mechanismy a člověk občas přijde i na jiné cesty a strategie ke starším hrám. Myslím, že je důležité zkoušet nové hry 🙂

Napsat komentář