Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru Vzhůru na palubu


Soutěžit o novou hru Vzhůru na palubu můžete do 28. června 2022. Stačí, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Vzhůru na palubu je rodinná hra pro 2–4 hráče od 6 let. Stanete se v ní admirály, kteří svedou bitvu o to, kdo se stane novým vládcem moří.

Termín soutěže: 16.–28. června 2022

Soutěžní otázky:

 1. Kolik lodí tvoří flotilu jednoho hráče ve hře Vzhůru na palubu?
 2. Součástí hry Vzhůru na palubu je i velký kanón – co se s ním během hry snažíte trefit?
 3. Kdy má (znovu) vyjít strategická hra Vysoké napětí?
 4. Anketa: Je pro vás zajímavá nabídka Albi exklusive? Využili jste ji nebo o ní uvažujete? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

 1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.
 2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).
 3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Vítěze informujeme o výhře na uvedený e-mail. Pokud nepotvrdí zasláním kontaktních údajů do 14 dnů, bude vylosován nový výherce. Výherce hru následně obdrží prostřednictvím vydavatele podle jeho možností.


Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Se svými postřehy o hrách se můžete také podělit ve skupině Hry nás baví na Facebooku.


Související články:


14 Komentáře
  • fi_042

   28.6.2022 18:01

   Ráda se pro inspiraci dívám, jaké hry se v rámci předplatného nabízí, ale pořízení předplatného jsem zatím ani nezvažovala. Lákavých her je totiž spousta a musím hodně vybírat, které opravdu pořídit, takže nákup balíku her není pro mě.

 1. Rajcak

  19.6.2022 11:56

  Druhé Albi Exclusive mě moc nezaujalo. Velmi se mi líbí hra ANNO 1800, ale tu si nejspíš pořídím i tak. Každopádně nápad se mi líbí a pokud se sejde výborný set, rád si jej pořídím. Aspoň se budu moci vždy těšit na nějakou novinku.

 2. Rayus

  17.6.2022 8:46

  Myšlenka je rozhodně zajímavá, ale v současnosti určitě není pro mě. Aktuálně nemám moc místo, kde další deskovky skladovat, navíc jelikož doma jsem jediný hráč, tak je tohle příliš velké množství her „najednou“.

 3. cogi

  17.6.2022 6:51

  Dobrý den, co se týká vaše albi exclusive předplatné ne. Určitě by se mi všechny hry nehodily (a to mám i děti). Vím, že se jedná o to, že cenově je to přijatelné, ale prostě nerada kupuji věci, které se mi z principu nehodí a doma jen zavazí. Když se vrátím k samotnému albi exclusive, tak mě zaujala prokletá stezka a vinohrad. Ty jsem si objednala. Možná bych si objednala i nějakou další hru, ale nechce se mi platit přepravu jen kvůli jedné hře. To mě musí hodně chytnout za srdíčku. Když se tak nestane, tak si raději objednám hru z nějakého specializovaného eshopu na hry a za jednu přepravu si můžu dát hry od více vydavatelů. Bohužel všichni nebydlíme ve velkých městech, abychom měli případně možnost nakoupit si hru v kamenných obchodech Albi. Chápu koncept albi exclusive, ale pro mě je to spíše komplikace a pokud to není pro mě nějaká srdcovka, tak asi raději oželím hru a jak jsem psala – objednám přes jiný eshop (ne albi) a namíchám si hry bez ohledu na vydavatele.

Napsat komentář