Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2019

Soutěž o hru Tapestry


Soutěžit o novou velké rozšíření hry Tapestry můžete do 19. listopadu. Upravujeme podmínky soutěže: Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podrobné podmínky soutěže níže.

Tapestry je nová hra, jejímž autorem Jamey Stegmaier, tvůrce například her Scythe nebo Charterstone. V češtině ji právě vydalo Albi. Přináší propracovanou strategickou hru na civilizační téma s jednoduchými pravidly. Každý hráč v ní buduje svou civilizaci, objevuje, zkoumá, buduje, bojuje. Hra vás potěší precizním zpracováním. Určena je náročnějším hráčům, ale osloví i ty příležitostné.

Termín soutěže: 6.–19. listopadu 2019

Soutěžní otázky:

 1. Ve hře Tapestry si ve svém tahu zvolíte jednu ze čtyř stupnic pokroku, jaké je jejich zaměření?
 2. Kdy pro vás partie hry Tapestry končí (jakou akcí)?
 3. Jmenujte 4 hry či rozšíření, které Albi ještě plánuje do konce roku 2019 vydat?
 4. Anketa: Doporučujete/doporučil(a) byste náš portál o moderních společenských hrách Hrajeme.cz svým přátelům a proč? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

3. Odpovědět na anketní otázku v komentáři pod tímto článkem s vyhlášením soutěže nebo v komentáři pod příspěvkem o soutěži na Facebooku (jméno/přezdívka musí souhlasit s tím, které uvedete ve formuláři).

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Tapestry v katalogu Hrajeme.cz:


DOPORUČUJEME nejlepší novinky
35 Komentáře
 1. GADICEK

  11.11.2019 20:52

  Každý milovník deskovek musí znát tuto stránku, takže ano doporučuji všem, kteří hrají 🙂 protože je to jediná stránka, která má všechno co má mít – přehlednost, soutěže, inforace o novinkách atd., prostě bomba 🙂

 2. Jurri

  11.11.2019 16:59

  Zatím se tu tak trochu rozkoukávám, primárně používám „konkurenční“ Zatrolené hry. Co bych ale rozhodně doporučil, je místní kalendář novinek (kdyby se mi ho podařilo najít dřív, možná bych na otázku na plánované novinky od Albi dokázal odpovědět dřív.

 3. klapinka

  11.11.2019 11:58

  Hrajeme.cz doporučuji všem. Je tu krásně zpracovaný kalendář novinek, publikované články a recenze k hrám které aktuálně vycházejí. Používám jej jako inspiraci pro výběr her, které chci vyzkoušet. A také si ráda zasoutěžím o zajímavé hry.

 4. Houp

  10.11.2019 21:40

  Asi půjdu proti proudu, ale zatím ne. Alespoň sám jsem víceméně chodím jen kvůli soutěžím a kalendáři novinek/chystaných her, který je tedy super! Zatím pro mě stále vede konkurence v podobě Zatrolených her, kde u každé hry, co mě zajímá, rovnou lezu do komentářů s topikem „dojmy“, případně na boardgamegeek do recenzí. Co by se mělo „změnit“, abych byl pravidelnějším návštěvníkem? Žebříčky, hodně žebříčků. :), nejenom seznam her, ale i s odůvodněními. A asi stále ještě větší frekvence nových článků.

 5. Eliska

  7.11.2019 22:38

  Portál Hrajeme.cz bych určitě svým přátelům doporučila, protože poskytuje spoustu zajímavých a užitečných informací o hrách a hlavně o připravovaných hrách a herních novinkách – hlavně prostřednictvím kalendáře novinek a recenzí.

 6. Lukikata

  7.11.2019 19:33

  Ano, doporučil. Sice teď spíše sleduji Zatrolené hry, ale v počátcích svého zájmu o deskové hry jsem tu strávil hodně času. Navíc je tu dost pěkných článku o herním designu, což je docela vzácnost.
  (soutěže jsou taky pěkná věc)

 7. Wolvik

  7.11.2019 12:32

  Musím se přiznat, že jako pokročilejší hráč už převážně hledám informace na zahraničních portálech, nicméně jako máslo jsem portál hrajeme.cz navštěvoval hojně a stále občas využívám některé skvělé prvky jako je seznam chystaných her v CZ, skvělé soutěže a sem tam rychle skouknu novinky. Určitě bych doporučil začínajícím hráčům jako skvělou vstupní bránu do koníčku, protože web je přehledný a user friendly.

 8. Paja

  7.11.2019 8:41

  Ahoj,hrajeme.cz doporučuji svým známým již dlouho, pokud chtějí poradit s koupí nějaké hry, protože je na těchto stránkách přehledně shrnuto vše o hrách starých i o novinkách, které vycházejí či teprve vyjdou.

 9. mythragon

  7.11.2019 7:16

  Samozřejmě bych Váš portál doporučil, ba dokonce se už párkrát stalo a doporučil jsem ho několika mým známým, kteří si rádi jednou za čas zahrajou nějakou tu „deskovku“ (a mnoho jich už dávno Vaši stránku znalo). A vy se ptáte proč? A já Vám odpovím… protoč. A taky samozřejmě proto, že zde máte vše přehledně uspořádáno, díky Vám se dozvídám novinky ze světa deskových her a máte tu soutěže, kde člověk může pokusit štěstí a získat hru, kterou by si přál, ale zrovna si ji nemůže třeba pořídit.

Napsat komentář