Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o hru Tapestry


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou hru Tapestry můžete do 19. listopadu. Upravujeme podmínky soutěže: Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podrobné podmínky soutěže níže.

Tapestry je nová hra, jejímž autorem Jamey Stegmaier, tvůrce například her Scythe nebo Charterstone. V češtině ji právě vydalo Albi. Přináší propracovanou strategickou hru na civilizační téma s jednoduchými pravidly. Každý hráč v ní buduje svou civilizaci, objevuje, zkoumá, buduje, bojuje. Hra vás potěší precizním zpracováním. Určena je náročnějším hráčům, ale osloví i ty příležitostné.

Termín soutěže: 6.–19. listopadu 2019 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Tapestry, kterou do soutěže věnovalo Albi, získal Tomáš J. z Prahy.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Ve hře Tapestry si ve svém tahu zvolíte jednu ze čtyř stupnic pokroku, jaké je jejich zaměření?
 2. Kdy pro vás partie hry Tapestry končí (jakou akcí)?
 3. Jmenujte 4 hry či rozšíření, které Albi ještě plánuje do konce roku 2019 vydat?
 4. Anketa: Doporučujete/doporučil(a) byste náš portál o moderních společenských hrách Hrajeme.cz svým přátelům a proč? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(správné odpovědi najdete níže)


Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz. A odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

3. Odpovědět na anketní otázku v komentáři pod tímto článkem s vyhlášením soutěže nebo v komentáři pod příspěvkem o soutěži na Facebooku (jméno/přezdívka musí souhlasit s tím, které uvedete ve formuláři).

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Tapestry v katalogu Hrajeme.cz:Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Věda, Vojenství, Technologie, Objevitelství .
 2. Hra pro hráče končí, jakmile dokončí své poslední (páté) zvýšení blahobytu.
 3. Napříklak: Siegestorm, Robinson Crusoe: Záhada ztraceného města, Změňte osud, Yogi Guru, Karak: Regent, Ubongo 3D Family.
 4. Odpovědi na anketu najdete níže v komentářích a na Facebooku u postu zde a zde.

66 Komentáře
 1. Nafrei

  18.11.2019 11:55

  Víceméně asi doporučila, díky poměrně dobrým a rychlým novinkám, ale webu hodně ubírá to, že má zastaralý design a běží na WordPressu (a po přihlášení se z menu WP dostat zpět na stránku je docela komplikované, nechá mě to v administraci).

Napsat komentář