Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru Paris


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou hru Paris můžete do 24. listopadu 2020. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Paris je nová strategická hra od zkušené autorské dvojice Kramer-Kiesling, kterou si dobře zahrajete i s dětmi od 10 let a s příležitostnými hráči. Herní plán představuje městské čtvrti rozložené v kruhu okolo Vítězného oblouku. V průběhu hry se všichni hráči podílejí na stavbě honosných budov. Následně pak mohou využívat jejich výhod. Zvítězí hráč s nejvyšším počtem získaných vítězných bodů.

Termín soutěže: 11.–24. listopadu 2020 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Paris, kterou do soutěže věnovala TLAMA games, získal Martin J. z Lukavce u Hořic.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Pro kolik hráčů je hra Paris určena?
 2. V představení novinky Paris je jmenován jeden umělecký styl, jaký?
 3. Jmenujte 4 hry/rozšíření od TLAMA games, které vyšly v češtině během letošního října?
 4. Anketa: Už se vám stalo, že jste nějakou hru nedohráli (ne z nedostatku času)? Proč se tak stalo? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje TLAMA games.


Paris v katalogu Hrajeme.cz:

Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Pro 2–4 hráče.
 2. Art deco.
 3. Arboretum, Letopisy Západního království, Vikomti Západního království.

79 Komentáře
 1. Martina

  23.11.2020 15:41

  Ano, zrovna nedávno. Z nostalgie jsem si chtěla zkusit zahrát Dostihy a sázky a zjistila jsem, že je to tak ubíjející, čekat, než někteří budou na bankrotu a jeden se nahrabe, že jsme to prostě asi po hodině a půl vzdali a hra šla obratem z domu.

 2. ivi

  23.11.2020 12:00

  Vcera sme hrali prvy krat Legendy Zapadu a velmi sa nam pretiahla hra kvoli studovaniu navodu pocas hry aj ked manzel studoval navod uz dopredu a pozeral videa a hru sme ukoncili ked dcera dosiahla 15 bodov a posledne kolo sme uz neuskutocnili kvoli tomu , ze uz bolo neskoro vecer , ale zazitok to bol paradny , ako syn cez serifa zatkol otca a dcera vyzývala stale na suboj , hrala poker …. no nezabudnutelny zazitok pre celu rodinu , kde si viete vsetko ohmatat a chytit , kym v dnesnom digitalnom svete vsetko je len virtualne a nema to „chut ani vonu“.

 3. asgardpepa

  23.11.2020 8:01

  Stávalo se mi to několikrát u osadníků, když je člověk na číslech, které prostě nepadají a manželka má město za kolo a ještě se Vám směje, tak na to bych se mohl….. 🙂 taky jsme to po této zkušenosti dlouho nehráli, než jsme to teď začali hrát s prckem a tu už mi to nevadí 🙂

 4. Ranca

  21.11.2020 21:28

  Nepamatuju si, že bych nějakou hru nedohrál. Možná z nějakých důvodů, za které hra „nemohla“, ale určitě ne proto, že by se někomu z hráčů zdála třeba extra špatná. Prostě když už začneme, chceme hře dát šanci.

Napsat komentář