Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru: Odhodlaní – Severní Afrika


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY  Soutěžit o novou hru Odhodlaní: Severní Afrika můžete do 5. dubna 2022. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Odhodlaní: Severní Afrika jsou válečnou hrou pro 2 hráče od 10 let, ve které proti sobě stojí italská armáda a skupiny britských specialistů vycvičených pro boj v poušti. Jedná se o samostatnou hru využívající systém hry Odhodlaní: Normandie. Každý hráč se ujme jedné strany. Připraveno je několik scénářů, které můžete hrát postupně jako kampaň nebo i jednotlivě. Nově do hry vstupují například vozidla.

Termín soutěže: 23. března–5. dubna 2022 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Odhodlaní: Severní Afrika, kterou do soutěže věnoval MindOK, získává Roman R. ze Sokolova.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. S jakými bojovými vozidly se ve hře Odhodlaní: Severní Afrika můžete setkat (jmenujte alespoň 4)?
 2. Kolik scénářů je ve hře Odhodlaní: Severní Afrika k dispozici a jak se jmenuje 6. scénář?
 3. Které další hry má MindOK od začátku roku 2022 ve své nabídce (jmenujte 3)?
 4. Anketa: Podle čeho vybíráte nové hry, které si chcete pořídit (například nacházíte inspiraci na webu, v recenzích, videích, na herních akcích, v klubech, u přátel)? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Tank, Protitankový vůz, Hlídkový vůz, Velitelský vůz, Lehký transportér.
 2. 11 scénářů, Scénář 6: Základna v ohrožení .
 3. Mars: Teraformace – Expedice Ares; Codex Naturalis; Summoner Wars, 2.ed.

29 Komentáře
 1. Holy

  5.4.2022 0:43

  Sleduji novinky na deskoherních webech a o těch, co mě zaujmou, si snažím dohledat další info ať už v psané, či video formě (představení, dojmy, recenze, unboxingy, playthrough apod.). A podle toho plním svůj wish-list. Ale někdy se nechám zlákat i jen lákavou nabídkou.;-)

 2. fazul

  31.3.2022 12:14

  Když mě hra na první pohled zaujme, tak si o ní něco zjistím z recenzí, preview či pravidel (pokud jsou online). Nebo si ji někde s někým zahraju a zaujme mě. Případně si nechám doporučit ve speciálce.

 3. Albertos

  30.3.2022 8:27

  Většinou to bývá „láska na první pohled“. Někde je video s představením, oznámením nebo jakoukoliv jinou informací, a mě to zaujme na první pohled, takže si to napíšu ne wishlist a pokud na to nejsou nějaké horší ohlasy časem, tak si to později i předobjednám 😉

 4. JanW

  28.3.2022 20:34

  Nejčastěji kombinace recenzí na portálech a následně unboxing/let’s play, poslední krok je stažení pdf pravidel, v tu dobu už většinou vím, jestli nám hra bude sedět nebo je tam něco co nám nevyhovuje.

 5. Damdam

  27.3.2022 21:27

  Ahojte 🙂 Hry vybírám primárně podle tématu, vzhledu a herních mechanik. Při výběru se opírám především o recenze (video, audio, text), diskuzní fóra a vlastní herní zížitek, když je ta možnost 🙂

 6. Peetee

  25.3.2022 11:00

  Sleduji všelijaká deskoherní videa, hltám novinky a když to jde, navštěvuji různá deskohraní. I když taky už jsem zažil lásku na první pohled. Stačilo vidět rozloženou na stole a už jsem věděl, že ji musím mít.

 7. Daw8ID

  25.3.2022 9:03

  Většinou sleduji novinky na internetu a podle toho pak dohledávám recenze nebo videa, abych se rozhodl, jestli hru pořizovat. Občas se pro něco rozhoduji až po tom, co si to zahraju u někoho nebo v deskoherním baru.

 8. Rajcak

  24.3.2022 20:21

  Většinou vybíráme podle toho, co již máme doma, aby nám tematicky seděly. Ale velmi dáme na recenze od kluků z jednotlivých vydavatelstvích. Plus jednou ročně si necháme doporučit na akci Deskohraní.

 9. PetrK

  24.3.2022 9:56

  To záleží, jestli vybírám hry pro sebe nebo pro náš herní klub. Pro sebe většinou po zahrání v klubu, případně dle recenze, tématu, vizuálu nebo vydavatele (většinou kombinace).
  Pro klub často dle recenzí a dle znalosti hráčů v klubu (to co si myslím, že by mohlo bavit)

Napsat komentář