Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o hru Na vlnách neznáma


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou hru Na vlnách neznáma můžete do 29. června 2021. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Na vlnách neznáma je příběhová kooperativní hra. Hráči se společně vydávají na společnou plavbu za dobrodružstvím. Přestože postupujete společně, každý má i své vlastní cíle, především usilujete o to, abyste získali věhlas. Čeká vás napínavý příběh rozdělený do několika kapitol. Hra je řízena aplikací, která přinese profesionální dabing podporující silnou atmosféru.

Termín soutěže: 16.–29. června 2021 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Na vlnách neznáma, kterou do soutěže věnoval MindOK, získává Barbora Č. z Prahy.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Pro kolik hráčů je hra Na vlnách neznáma určena?
 2. Jmenujte tři okolnosti, které vedou ve hře Na vlnách neznáma k prohře všech hráčů?
 3. Jaké další hry s pirátskou tematikou MindOK již vydal (jmenujte alespoň dvě?
 4. Anketa: Jaké hry si určitě vezmete na dovolenou/prázdniny a proč? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

Související články:Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Určena je pro 3–7 hráčů.
 2. Potopení, Vzpoura, Hrozba.
 3. Port Royal, Karty mrtvého muže, Příběhy pirátů.

68 Komentáře
 1. vojtechrydl@gmail.com

  24.6.2021 7:31

  Záleží na způsobu dopravy. Na leteckou dovolenou asi něco měnšího, skladnějšího Bang, Dixit. Na víkendy na chalupě klidně něco většího a novější na vyzkoušení (teď zrovna třeba Arnak) nebo nějakou klasiku, u které jsme si jisti, že zabaví na dlouho – třeba Azul nebo Carcassonne.

 2. jourdonnais

  17.6.2021 13:24

  Na dovolenou se hodí spíše menší a kompaktnější hry. S sebou si vezmu v závislosti na poštu potenciálních hráčů: Tichu, Watergate, Odhodlaní, Nejsme tu sami, Coup a případně nějakou únikovku.

 3. Kriso

  17.6.2021 10:36

  Kedze cez prazdniny casto tocime tyzdnovky u babiek a stretavame sa tam aj s dalsimi clenmi rodiny (obe babky byvaju v domoch), snazime sa v lete v podstate postupne zahrat vacsinu hier, co mame 🙂 Ale ked mam dat aj konkretny priklad, urcite budeme hrat: Brink, Dreamscape, Flamme Rouge, Fossilis, Myrmes, Rise priser, Sagradu, Kartografov…

  • VerčaB

   17.6.2021 12:53

   Když někam s dětma jdeme tak si vezmeme sebou karetní hry – zabírají nejmíň místa 🙂 takže to bude Kdo to byl, Taco kočka , Lama, Port Royal, Spící královny, Místy, Milostný dopis, Bambilion, hurá ven…

Napsat komentář