Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o hru My Little Scythe


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o hru My Little Scythe můžete do 28. dubna. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

My Little Scythe je rodinná hra vycházející z velké strategické hry Scythe. Zachovává řadu jejích principů, celkově je ale přizpůsobená dětským a příležitostným hráčům. Každý má dvojici zvířecích hrdinů, s nimiž pátrá na herním plánu po kouzelných safírech, sbírá jablka, pouští se do dobrodružství, a především získává poháry za různé úspěchy. My Little Scythe je skvělá rodinná hra, kterou si rádi s dětmi zahrajete. Funguje také výborně jako vstupní hra do světa náročnějších strategických her.

Termín soutěže: 16.–28. dubna 2020 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru My Little Scythe, kterou do soutěže věnovalo Albi, získal Eduard B. z Hradce Králové.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Pro kolik hráčů je hra My Little Scythe určena a jaký počet na Hrajeme.cz doporučujeme?
 2. Co rozhoduje o tom, kde se na herním plánu objeví nové zdroje (safíry a jablíčka)?
 3. Kdy má podle našeho Kalendáře novinek vyjít velmi očekávaná hra Tainted Grail: Pád Avalonu  v češtině?
 4. Anketa: Zajímáte se o herní žebříčky, například zde na Hrajeme.cz nebo na BoardGameGeeku, a přispíváte či chtěli byste přispívat svým hodnocením, aby se do nich promítl i váš názor na konkrétní hry? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

 1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.
 2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).
 3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Hra My Little Scythe je určena pro 1–6 hráčů, doporučujeme 4 hráče (ale dobře si zahrajete i v jiném počtu).
 2. Hod kostkou a hráč, který zvolil akci „hledej“.
 3. Očekávaná hra Tainted Grail: Pád Avalonu by v češtině měla vyjít v červenci.
 4. Anketa: Zajímáte se o herní žebříčky, například zde na Hrajeme.cz nebo na BoardGameGeeku, a přispíváte či chtěli byste přispívat svým hodnocením, aby se do nich promítl i váš názor na konkrétní hry? – podle vašich odpovědí to vypadá, že žebříčky se věnujete jen okrajově (konkrétní odpovězte najdete v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

55 Komentáře
 1. vapel

  28.4.2020 23:37

  Žebříčky občas sleduji, jak pro inspiraci tak ze zvědavosti. Nejvíce sleduji hodnocení a komentáře hráčů na Zatrolených hrách. Hry sám zatím nehodnotím, protože se necítím být příliš zkušeným hráčem, který má nahrány desítky různých her.

Napsat komentář