Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o 3 hry Dobrodružné výpravy


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY  Soutěžit o novou hru Dobrodružné výpravy můžete do 8. března 2022. Připravené máme 3 varianty pro tři výherce. Stačí, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Dobrodružné výpravy přináší sérii karetních her s napínavým příběhem. Jsou inspirované skutečnými historickými událostmi. Ocitnete se po boku osobností, které formovaly dějiny, a poznáte zákoutí historie, která vám možná dříve nebyla známa. Ve hře postupně odkrýváte karty, ze kterých vytváříte mapu, na níž se nachází různé aktivity a interakce, které můžete splnit. Zahrajte si sami nebo ve skupině. Jedna partie vám zabere zhruba hodinu.

Termín soutěže: 24. února–8. března 2022 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Dobrodružné výpravy, kterou do soutěže věnovalo Albi, získávají:

 • Jan K. ze Zastávky (varianta Oklahoma)
 • Jiří V. z Praskolesů (varianta Vinland)
 • Otakar L. z Šestajovic (varianta Lhasa)

Vítězům gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Pro kolik hráčů je hra Dobrodružné výpravy určena a od kolika let?
 2. Hra Dobrodružné výpravy je určena pro jedno zahrání, nebo ji může hrát opakovaně?
 3. Kolik karet jedna hra Dobrodružné výpravy obsahuje?
 4. Anketa: Na které hry od Albi chystané pro 2022 se nejvíce těšíte a proč? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

 1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.
 2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).
 3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Vítěze informujeme o výhře na uvedený e-mail. Pokud nepotvrdí zasláním kontaktních údajů do 14 dnů, bude vylosován nový výherce. Výherce hru následně obdrží prostřednictvím vydavatele podle jeho možností.


Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Se svými postřehy o hrách se můžete také podělit ve skupině Hry nás baví na Facebooku.


Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Pro 1–6 hráčů od 10 let.
 2. Vzhledem k pěti různým koncům lze hrát opakovaně.
 3. Hra obsahuje 70 karet.

38 Komentáře
 1. anupinka

  7.3.2022 14:18

  Nejvíce se těším na Robina Hooda, protože bude obsahovat (doufejme) inovativní mechanismus prozkoumávání mapy. Navíc když jsem byla malá, tak jsem hrála na počítači hru Robin Hood: Legenda Sherwoodu a už od tenkrát je Robin z Locksley moje láska O:)

 2. Hamikushi

  3.3.2022 14:47

  Těším se na Libertalii, vypadá pěkně. Přítel se hodně těší na Anno 1800, protože dříve moc rád hrál pc verzi a doufá, že to bude fungovat na podobném principu. Také jsem moc zvědavá, co se objeví v druhé polovině roku v Albi exclusive spolu s touto hrou, poněvadž v nynějším Albi exclusive by nám herně vyhovovaly pouze 2 hry, takže jsme neobjednali.

 3. Akulacz

  27.2.2022 12:32

  Anno 1800 rozhodně, zvažoval jsem i to předplatné ale Vinohrad už vlastním v originále a Istanbul je sice fajn hra ale musel bych jí udělat místo prodejem něčeho jiného. Pak ještě trochu ten Robin hood co se z toho vyklube

Napsat komentář