Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2020

Bláznivá nemocnice aneb v kůži stážisty


Blackfire připravuje vydání hry Hospital Rush, která by se v češtině mohla jmenovat Bláznivá nemocnice. Připravte se na vtipnou hru z oblíbeného nemocničního prostředí. V roli stážistů budete soupeřit o volné místo lékaře. Budete muset prokázat svůj um, chytrost a odvahu, abyste dokázali, že jste ta správná osoba. Hra je určena pro 3–5 hráčů od 10 let a jednu partii zvládnete do hodiny.

Hospital-Rush-boxBěhem hry stážisté sbírají body prestiže. Získávají za léčení pacientů, skládání zkoušek či uplácení nemocničního personálu. V každém kole umisťují své dva akční žetony na hlavní desku nebo na svou desku hráče, aby provedli některou z akcí: získali léky či peníze, léčili pacienta, získávali nové dovednosti. Mohou ale uplatňovat různé podrazy na ostatní hráče, například ukrást medikamenty či peníze, ale vystaví se tak riziku, že budou vyřazeni ze hry.

Hra končí, když někdo dosáhne deseti či více bodů prestiže. Hráč, který získá nejvíce bodů, zvítězí a dostane místo lékaře. A to stojí za trochu úsilí.


Odkaz: Hospital Rush na BoardGameGeek (en)

 

DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář