Nezávislý portál o moderních společenských hrách pro děti i dospělé.
Novinky 2017

Soutěž o rodinnou hru Zahrada


Soutěžit o hru Zahrada, která právě vyšla v češtině, můžete do 25. dubna. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Zahrada je rodinná hra, kterou si výborně zahrajete s dětmi o 8 let a přáteli a kterou nepohrdnou ani náročnější hráči. Jedná se o nekonfliktní hru, ve které každý hráč z dílků různých tvarů sestavuje co nejdokonalejší květinové zahrádky. Truhlíky si berete ze společné nabídky a umisťujete je na své dva záhonky, které při zaplnění „obodujete“. A nesmíme zapomenout na kočičky, které vám budou vydatně pomáhat. Princip hry vychází ze hry Patchwork, je ale rozšířen a upraven pro hraní ve větším počtu hráčů.

Termín soutěže: 13.–25. dubna 2017

Soutěžní otázky

1. Pro kolik hráčů je hra Zahrada určena?

2. Kdo je autorem hry Zahrada a jaké jiné jeho hry znáte (jmenujte alespoň 2)?

3. Jak ve hře Zahrada získáte kočičku?

4. Anketa: Kde převážně moderní společenské hry hrajete? (v práci, u sebe doma, v herním klubu, v herně, u přátel doma, na deskoherních akcích, na chalupě/chatě/mimo domov, ve škole)

 

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.

Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Zahrada v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Napsat komentář