Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2018

Soutěž o rodinnou hru Ypsilonie: Cesta do vyjmenované země


Soutěžit o hru Ypsilonie můžete do 18. září. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Ypsilonie: Cesta do vyjmenované země je rodinná hra, která zábavnou formou naučí vyjmenovaná slova. Je založena na pozitivním přístupu a správném příkladu, učí se hrou a tak trochu mimochodem. Skrývá hned několik variant, které můžete prostřídat. A když je spojíte dohromady, získáte Velké dobrodružství na cestě za pokladem. Sbírejte předměty, získávejte pomocníky, zažívejte různé příhody. Letos vyšlo již 3. vydání této hry.

Termín soutěže: 4.–18. září 2018

Soutěžní otázky

1. Jak se jmenují tři základní varianty hry, které hra Ypsilonie obsahuje?

2. V kolika hráčích si zahrajete Velké dobrodružství na cestě za pokladem, kde využijete všechny tři základní varianty hry?

3. Jak se jmenuje nejnovější hra, kterou společnost Loris Games vydala?

4. Anketa: Jaká hra vás nejvíc naučila a co?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Loris Games.

 

 

 

 

 

 

Ypsilonie v katalogu Hrajeme.cz:

 

DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář