Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2018

Soutěž o rodinnou hru Farao: Tajemství prastaré hrobky


Soutěžit o hru Farao: Tajemství prastaré hrobky můžete do 18. prosince. Tentokrát máte možnost vyhrát novou hru, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Farao je rodinná hra, ve které má každý hráč skupinu archeologů, kteří prozkoumávají prastarou pyramidu, která skrývá nejrůznější tajemství, ale i nebezpečí. Jejich úkolem je najít skryté starověké nápisy a s jejich pomocí pak otevřít Imhotepův sarkofág. Hra Farao je vlastně takový závod v hledání nápisů. Odkrýváte přitom cesty skrz pyramidu. Díky variabilnímu hernímu plánu, bude vaše pátrání vždy napínavé. Můžete přitom využívat objevů ostatních hráčů, hru to činí taktičtější. Hra je určena pro 2–6 hráčů od 8 let.

Termín soutěže: 5.–18. prosince 2018

Soutěžní otázky

1. Hra Farao poskytuje dvě varianty hry. Jak se jmenují?

2. Kolik archeologů má každý hráč k dispozici?

3. Které novinky v poslední době vydalo Dino? Jmenujte alespoň tři.

4. Anketa: Jakou barvu figurek při hraní preferujete?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Dino.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Farao: Tajemství prastaré hrobky v katalogu Hrajeme.cz:

 

DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář