Nezávislý portál o moderních společenských hrách pro děti i dospělé.
Novinky 2017

Soutěž o karetní hru Wastelands: Vládce osudu


Soutěžit o startovní balíček karetní hry Wastelands můžete do 21. listopadu. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Wastelands je sběratelská strategická hra, která je dlouhodobému vývoji vyladěná a která je díky novému vydání znovu dostupná v češtině. Již se startovním balíčkem si můžete zahrát a do hry proniknout. Hra vás zavede do fantasy světa, ve kterém budete svádět bitvy. Ujmete se svého dobrodruha, který se prostřednictvím kouzel, magických bytostí a strašlivých démonů snaží porazit svého soupeře. Pokud vás hra za zaujme, můžete si pomocí rozšiřujících balíčků a výměny karet složit vlastní balíček karet, s nímž můžete překvapit své soupeře.

Termín soutěže: 8.–21. listopadu 2017

Soutěžní otázky

1. Ze které středoevropské země hra Wastelands pochází?

2. Pro kolik hráčů je hra Wastelands určena?

3. Kolik karet obsahuje startovní balíček hry Wastelands?

4. Anketa: Účastníte se pravidelně turnajů v některé karetní hře (nejen sběratelské nebo LCG) nebo o tom uvažujete?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Wastelands.cz.

 

 

 

 

 

 

Kingdomino
2 Komentáře

Napsat komentář