Nezávislý portál o moderních společenských hrách pro děti i dospělé.
Novinky 2017

Soutěž o karetní hru Red7


Soutěžit o hru Red7, která je další novinkou vydanou v červenci, můžete do 15. srpna. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Red7 je karetní hra, kterou si výborně zahrajete v rodinně, se zkušenými i s příležitostnými hráči. Jedná se o jednoduchou, a přitom velmi zábavnou hru, která obsahuje karty různých hodnot a barev. Hráči sbírají body za to, že zůstali jako poslední ve hře. Hráč, který je na řadě, musí zahrát tak, aby na konci svého tahu vyhrával, jinak vypadne. Kdo jako první nasbírá potřebný počet bodů, zvítězí.

Termín soutěže: 1.–15. srpna 2017

Soutěžní otázky

1. Kolik karet obsahuje hra Red7?

2. V kolika hráčích si Red7 můžete zahrát?

3. Kterou z následujících her od MindOKu rádi hrajete? Citadela DeLuxe, Great Western Trail, IceCool: Ledová škola, Karty mrtvého muže, Mars: Teraformace, Times Up Junior, Zahrada, žádnou z uvedených

4. Anketa: Už jste v tomto roce doporučili stránky Hrajeme.cz svým kamarádům či známým?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Red7 v katalogu Hrajeme.cz:

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR – Soutěže.cz a na Websoutěže.cz.

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Napsat komentář