Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o karetní hru Marvel Champions


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o karetní hru Marvel Champions můžete do 3. prosince 2019.
Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Marvel Champions je nová karetní hra (LCG, živá karetní hra), která je plná komiksových hrdinů i padouchů. Je to kooperativní hra, ve které se každý hráč vžije do role jednoho hrdiny. Společně budete čelit různým padouchům a kazit jejich plány. Hra je určena pro 1–4 hráče.

Termín soutěže: 20. listopadu–3. prosince 2019 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Marvel Champions, kterou do soutěže věnoval Blackfire, získala Paulína M. z Martina.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

 1. Který z autorů hry Marvel Champions se podílel také na LCG hře Pán prstenů?
 2. Marvel Champions obsahuje startovní balíček pro první hru. Jaké dva hrdiny přináší?
 3. Kolik karet obsahuje Marvel Champions: Karetní hra?
 4. Anketa: Která z novinek, které Blackfire vydal od září do konce listopadu 2019, vás nejvíce zaujala a proč? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(správné odpovědi najdete níže)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.


Marvel Champions na Hrajeme.cz


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Nate French.
 2. Spiderman, Captain Marvel.
 3. 373 karet, z toho 199 hráčských, 137 střetnutí, 7 přehledových, 30 stavů.
 4. Anketa: Která z novinek, které Blackfire vydal od září do konce listopadu 2019, vás nejvíce zaujala a proč? Odpovědi na anketu najdete níže v komentářích a na Facebooku u postu zde a zde.

Zde je několik příkladů vašich odpovědí na anketu z FB:

 • Z novinek mě zaujalo Jedním slovem (trochu mi to připomíná Krycí jména..). Jednoduchostí je mi sympatická hra Milostný dopis.
 • Mne sa podľa recenzii páči Monstrum: Frankensteinovi dědicové, a hlavne kniha je klasika, tak hra by mohla byť super 🙂
 • 3. edice AH je rozhodně zajímavá, vždyť tajuplný, hororový Lovecraftův svět zlákal nejednu duši, ale vzhledem k tomu, že holduji spíš Panství hrůzy, tak druhý v pořadí jsou Marvel Champions. Svět a hrdiny Marvelu zbožňuji, takže… Avengers Assemble 😀
 • Jsem fanda Marvelovek už od základky (1995) kdy jsem koukal na spiderman ráno v 7 h a Marvel champions je to, co potrebuju, některý karty bych hodil do rámečku jak jsou krutoprisny 😉
 • Star Wars: Vnější okraj, poměrně svižné a dynamické dobrodružství ze světa SW, které ale neřeší ty hlavní dějové linky, což je osvěžující 🙂

59 Komentáře

Napsat komentář