Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2019

Soutěž o hru Troll


Soutěžit o hru Troll můžete do 22. ledna. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Troll je karetně-kostková hra s větší interakcí mezi hráči. Ve hře představujete jednotlivé kmeny trollů, které se vydali na lov a soupeří o kořist, někdy si ale také pomáhají. Karty mají krásné a vtipné ilustrace. Troll je rychlý, zábavný filler, který vás pobaví především ve větším počtu hráčů, kdy se nejvíce projeví vlastnosti všech postav.

Termín soutěže: 8.–22. ledna 2019

Soutěžní otázky:

1. Pro kolik hráčů je hra Troll určena?

2. Je na pravidlech uvedeno, že je „lepší okaraňa v hrsti než čunčila za řekou“?

3. Kdy partie hry Troll končí?

4. Anketa: Která z uvedených novinek REXher vás nejvíce nadchla?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnují REXhry.

REXhry


DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář