Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.

Soutěž o hru Tribes


V nové soutěži můžete získat hru Tribes od Piatniku, zapojit se můžete do 16. července. Hru můžete vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Tribes: Úsvit lidstva je rodinná hra pro 2–4 hráče od 10 let, ve které provedete svůj kmen třemi epochami lidstva, od doby kamenné po bronzovou. Ve hře prozkoumáváte území, rozmnožujete svůj kmen, získáváte různé dovednosti. Pokud se osvědčíte, stanete se nejúspěšnějším kmenem a zvítězíte.

Termín soutěže: 27. 6.–16. 7. 2019

Soutěžní otázky

1. Z jaké země pochází autor hry Tribes?

2. K čemu ve hře Tribes slouží mušle?

3. Piatnik během června vydal kromě hry Tirbes i další novinky? (Jmenujte alespoň dvě.)

4. Anketa: Vyhledáváte nové hry sami, nebo dáváte přednost doporučení?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.


Tribes v katalogu Hrajeme.cz:

DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář