Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o hru Terra Futura


Soutěžit o novou hru Terra Futura můžete do 30. listopadu. Stačí, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Terra Futura je rodinná strategická hra, která je založena na karetním engine-buildingu. Karty, které si vyberete, umisťujete do mřížky 3 x 3 tak, abyste jejich efekty využili co nejlépe. Pomocí karet budujete město a průmysl. Usilujete přitom o to, abyste dosáhli co největší produkce, ale zároveň co nejméně znečistili krajinu. Hra je určena pro 2–5 hráčů od 10 let.

Termín soutěže: 21.–30. listopadu 2021

Soutěžní otázky:

  1. Kdo je autorem hry Terra Futura?
  2. Jaké druhy produktů můžete během hry vyrobit?
  3. Kolik karet během hry vyložíte?
  4. Anketa: Chystáte se pořídit (nebo jste již pořídili) deskové hry pod letošní vánoční stromeček? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

  1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.
  2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).
  3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Vítěze informujeme o výhře na uvedený e-mail. Pokud nepotvrdí zasláním kontaktních údajů do 14 dnů, bude vylosován nový výherce. Výherce hru následně obdrží prostřednictvím vydavatele podle jeho možností.


Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Související články:


Hra Terra Futura v katalogu Hrajeme.cz:

29 Komentáře

Napsat komentář