Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru Strážcové lesa


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY   Soutěžit o novou hru Strážcové lesa můžete do 28. prosince 2021. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Strážcové lesa jsou rodinnou hrou pro všechny, kdo mají rádi přírodu. Ve hře představujete duchy přírody, kteří chrání Posvátný strom před zničujícím ohněm Onibi. Nejedná se ale o kooperativní hru, každý duch chce prokázat své schopnosti. A ten nejlepší se stane Velkým strážcem lesa. Zaujme vás svou originální grafikou a celkovým produkčním zpracováním. Ocení ji jak rodiny s dětmi od 8 let, tak náročnější hráči, kteří si rádi zahrají i přístupnější strategické hry.

Termín soutěže: 15.–28. prosince 2021 (soutěž již byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Strážcové lesa, kterou do soutěže věnoval MindOK, získává Jakub K. z Petřvaldu u Nového Jičína.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Kolik ptáků je na fotce s ukázkou karet zvířecích strážců v naší recenzi hry Strážcové lesa?
 2. Kolik akcí může hráč v jednom kole hry Strážcové lesa vykonat (bez bonusových akcí)?
 3. Která z letošních novinek od MindOKu vás nejvíce zaujala a proč?
 4. Anketa: Máte svou oblíbenou barvu herních komponent? Jaká to je? Trváte na své barvě, nebo ji přenecháte jinému hráči? Jak si barvy rozdělujete? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. 3.
 2. 1–2.
 3. Často jsme jmenovali hry: Kaskádie, MikroMakro, Střet civilizací, Kronika zločinu: 1400, Drako.
33 Komentáře
 1. flint

  20.12.2021 11:28

  Moje oblíbená je modrá, sice na ní úplně netrvám, ale pokud výjimečně hraji s jinou barvou, tak mám problém sledovat správné figurky, alespoň ze začátku hry než si uvědomím, že ty modré figurky tentokrát nejsou moje. Proto máme v rodině každý svoji oblíbenou barvu a snažíme se rozdělení dodržovat, ať si navzájem nelezeme do „zelí“.

 2. arya1616

  19.12.2021 19:29

  moje barva vždy byla žlutá. Od doby co je sestra se svým – teď už – manželem, je to trochu problém. On taky bere žlutou a tak jí při společném hraní může mít jen jeden z nás. No a pak si to většinou ze zvyku pleteme, protože i ten kdo ji zrovna nemá, tak je na ní zvyklý… 😀 😀 😀

 3. Daw8ID

  19.12.2021 12:01

  Většinou beru modrou, pokud mě někdo předběhne, tak žlutou, pak mám případně alternativu černou. 🙂 Rozdělujeme to tak, že se vždy zeptám, kdo bude kterou barvu chtít a pak si teprve vybírám z toho, co zbylo (pokud je ještě z čeho vybírat).

Napsat komentář