Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru Splendor Marvel


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou hru Splendor Marvel můžete do 2. února 2021. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Splendor Marvel je nová edice úspěšné hry Splendor, která je zasazena do světa super hrdinů. Místo drahokamů získáváte kameny nekonečna, jejichž esence vám umožní získávat na svou stranu hrdiny i padouchy ze světa Marvelu. Snažíte se s jejich pomocí získat rukavici nekonečna se všemi kameny, a tak zabránit Thanosovi, aby ji získal on. Hra je svižná a díky jednoduchým pravidlům přístupná pro rodinné hraní i příležitostné hráče.

Termín soutěže: 19. ledna–2. února 2021 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Splendor Marvel, kterou do soutěže věnoval Blackfire, získal Vojtěch R. z Prahy.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

 1. Jaké hodnocení si v recenzi na Hrajeme.cz vysloužila původní hra Splendor?
 2. S jakými super hrdiny se můžete setkat v novince o hře Splendor Marvel na Hrajeme.cz?
 3. Za jakých podmínek se ve hře Splendor Marvel spustí konec hry?
 4. Anketa: Ze které hry, kterou jste za poslední měsíc dostali či si ji pořídili, jste měli největší radost a proč? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.


Související články:


Splendor Marvel v katalogu Hrajeme.cz:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Splendor získal výborné hodnocení: 4,5/5.
 2. Spider-man a Hulk.
 3. Je potřeba získat rukavici nekonečna: mít 16 bodů nekonečna, 1 bonus každé barvy, 1 zelený token.

48 Komentáře
 1. vendulala

  2.2.2021 22:34

  V prosinci jsem si pořídila víc her, skvělí jsou například Kartografové, těším se na Hrdiny. Nejvíc jsme ale byli nadšení z Ptáků a z rozšíření Perutě Evropy, hráli jsme od té doby asi 8x s různými lidmi a skoro všechny to naštěstí bavilo – mně totiž hodně, i když jsem k tomu byla dlouho dost skeptická – kdyby nebyla corona, tak bych si ji asi nepořídila, ale chtěla jsem něco edukativního i pro děti.

 2. Montes27

  1.2.2021 22:05

  Loony Quest – je to jinačí způsob deskové hry, než je běžné a opravdu se to povedlo! Přinesla spoustu zábavy během hraní – a originalita herního stylu se určitě tvůrcům vyplatila. Je to skvělá hra.

 3. Hormon

  29.1.2021 16:52

  Během posledního měsíce jsem k nové hře nepřišel, ale v poslední době mi velkou radost udělala hra Tapestry, protože s dost jednoduchými pravidly, vytváří velmi strategicky zajímavé a různorodé partie.

 4. fazul

  21.1.2021 10:04

  Za poslední měsíc jsem si žádnou hru nepořídil. Naposledy jsem si koupil na Planetě her zajíce v pytli – Detektiva a Říši příšer, které byly už nějaký ten čas na mém wishlistu, takže mi udělaly radost.

 5. Rujha

  20.1.2021 18:53

  Za poslední měsíc jsem z věcí týkajících se deskovek dostal akorát insert od Folded Space do Caverny, z čehož radost určitě mám, protože to konečně není jen hromada pytlíčků, s insertem je hra velmi rychle připravená k hraní, takže lidi od hry nestačí utéct, než ji člověk připraví a tedy se to konečně dá i hrát 😀

 6. sago

  20.1.2021 8:31

  My Little Scythe. Koupil jsem ji, abych měl co hrát s neteřemi (11 a 9 let), když přijedou na návštěvu a hra mě mile překvapila a hodnotím ji velice kladně. Hlavně baví holky a to je nejdůležitější.

Napsat komentář