Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2018

Soutěž o hru Rivalové


Soutěžit o novou rodinnou hru Rivalové můžete do 20. listopadu. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Rivalové jsou závodivá hra s krásnými formulemi, ve které pohyb řídí karty. S dětmi můžete hrát čistý závod na pořadí, nejlepší je ale plná hra s dražbou formulí s jezdci, kteří mají unikátní schopnosti, a sázkami na nejlepší jezdce. Ve hře zvítězí ten, kdo vydělá nejvíce peněz. Jedná se o novou edici hry Top Race, která je kvalitně připravena a s velkými formulemi. Výborně si zahrajete v rodině s dětmi i s náročnějšími hráči, který mají chuť na rychlou, taktickou hru.

Termín soutěže: 8.–20. listopadu 2018

Soutěžní otázky

1. Kolika formulemi můžete ve hře Rivalové ve svém tahu pohnout?

2. V kolika hráčích si hru Rivalové můžete zahrát?

3. Na kterou hru od MindOKu, která teprve vyjde, se nejvíce těšíte?

4. Anketa: Kdybyste na Hrajeme.cz mohli změnit jednu věc, která by to byla?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

 

 

 

 

Rivalové v katalogu Hrajeme.cz:

DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář