Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru My City


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY  Soutěžit o hru My City od Piatniku můžete do 9. února. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

My City je legacy budovatelská hra, která se vyvíjí. V každé partii stavíte město z dílků budov na svůj herní plán. V nové partii přidáte nějaký nový prvek nebo pravidlo. Tím se hra proměňuje. A díky obálkám, které postupně otevíráte, objevujete skrytá tajemství. Na druhé straně desky si však můžete zahrát i stálou variantu hry. Hra je určena pro 2–4 hráče od 10 let. Dobře si ji zahrajete v rodině i s příležitostnými hráči.

Termín soutěže: 27. ledna–9. února 2021 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru My City, kterou do soutěže věnoval Piatnik, získal Jan Ch. z Prahy.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Kolik partií hry My City si zahrajete v legacy variantě?

2. Na herním plánu každého hráče jsou skály, kameny, lesy a stromy. Které z těchto políček můžete během hry My City překrýt dílkem budovy?

3. Kdy vyšla hra My City v češtině (datum)?

4. Anketa: Co pro vás osobně moderní deskové hry znamenají? Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.


Související články:Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. Zahrajete si 24 partií.
 2. Překrýt můžete kameny a stromy.
 3. Hra My City vyšla 4. prosince 2020.

48 Komentáře
 1. Montes27

  1.2.2021 21:39

  Moderní deskové hry ♥ sednout si s přáteli ke stolu a pobavit se 🙂 není potřeba chodit na posezení s přáteli do hospody, jak to znám od vrstevníků, mnohem lepší je sednout si u někoho doma k deskovce 🙂 mnohem kvalitněji strávený čas!!!

 2. mikeoldfield

  29.1.2021 19:44

  Pre mna moderne spolocenske hry znamenaju vynikajuci prostriedok na uzitie si volneho casu so svojou rodinou,miesto travenia casu pred TV alebo PC a pre mna vela znamena , ze tieto hry nie su virtualne , ale vsetko si viete vychutnat so vsetkymi zmyslami. Spracovanie a a prevedenie modernych hier si myslim , ze bez problemov strcia do vacku ktorukolvek PC hru a su skvostom v kazdej domacnosti.

 3. duncanon

  29.1.2021 13:22

  Zábavu a sociální kontakt. Deskové hry nabízejí možnost zábavy samotnému i v partě. Pozitivní je že se člověk nemusí fixovat na počítač či jiné médium u kterých (a to ruku na srdce) trávíme přebytek času. Zároveň během hraní člověk tráví čas s rodinou či přáteli.

 4. Hamikushi

  28.1.2021 10:28

  Znamenají pro mne možnost odreagování, relaxu, zábavy. Jsou důvodem k častějšímu setkávání s přáteli a rodinou, zároveň posilují naši fantazii a logické uvažování. Hry jsou pro mne nejsmysluplnějším způsobem zaplnění volné části dne.

Napsat komentář