Nezávislý portál o moderních společenských hrách pro děti i dospělé.
Novinky 2018

Soutěž o hru Mino&Tauri Labyrint


V nové soutěžit můžete získat rodinnou hru Mino&Tauri Labyrint od Piatniku, a to 27. března. Hru můžete vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Mino&Tauri je kooperativní rodinná hra, která probíhá v reálném čase. Hráči společně procházejí labyrint a sbírají předměty ve vymezeném čase. Sedí přitom naproti sobě u svislé herní plochy, takže každý vidí jen svou stranu. Pohybují figurkami, které přes desku drží magnet. Hráči proto musí spolu dobře komunikovat, aby uspěli.

Termín soutěže: 13.–27. března 2018

Soutěžní otázky

1. Pro kolik hráčů je hra Mino&Tauri určena?

2. Z jaké planety mimozemšťané Mino a Tauri pocházejí?

3. Jaké hry Piatnik v poslední době vydal? (jmenujte alespoň tři)

4. Anketa: Jak často hrajete deskové hry s dětmi?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

 

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.

 

 

 

 

 

 

Mino a Tauri v katalogu Hrajeme.cz:

 

Napsat komentář