Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2019

Soutěž o hru Mercado


V nové soutěžit můžete získat hru Mercado od Piatniku, zapojit se můžete do 19. března. Hru můžete vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Mercado je rodinná hra pro 2–4 hráče od 10 let, ve které představujete bohaté měšťany. Každý má měšec plný peněz, ale vaším cílem není rozmnožovat své bohatství, vy chcete být co nejváženějším člověkem ve společnosti. Proto si zvyšujete svou reputaci nákupem krásných předmětů. Pozor ale na falešné mince.

Termín soutěže: 7.–19. března 2019

Soutěžní otázky

1. Kdo autorem hry Mercado?

2. Z jakého materiálu jsou vyrobeny mince ve hře Mercado a kolik jich je?

3. Piatnik již vydal dvě hry z řady Century, jak se jmenují?

4. Anketa: Jak často hrajete moderní deskové hry?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.DOPORUČUJEME nejlepší novinky
2 Komentáře

Napsat komentář