Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru Klub detektivů


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou hru Klub detektivů můžete do 11. srpna. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Klub detektivů je deduktivní hra, která je určena pro větší počet hráčů. Zahrajete si ji ve 4–8 hráčích od 8 let. Díky jednoduchým pravidlům si ji zahrajete s kýmkoliv. Hra obsahuje velké karty s originálními a jedinečnými obrazy, které ve hře používáte jako nápovědu. Cílem je s jejich pomocí odhalit spiklence, hráče, který na rozdíl od ostatních neobdržel od informátora kódové slovo, ale snaží se to zakrýt vykládáním správných karet.

Termín soutěže: 29. července–11. srpna 2020 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Klub detektivů, kterou do soutěže věnovalo Albi, získal Vojtěch R. z Rybnice.

Soutěžní otázky:

 1. Kolik karet stop hra Klub detektivů obsahuje?
 2. V jaké krabici hru obdržíte?
 3. V článku s představením hry Klub detektivů je ukázka karet, jedna z nich se usměvavý obličej. Z čeho je složen?
 4. Anketa: Sbíráte hry, nebo staré musí udělat ve skříni místo novým hrám? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi na tři otázky pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

 1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.
 2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).
 3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Albi.

logo-yellow-albi

Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. 168.
 2. V plechové krabici.
 3. Z ovoce, kukuřice a košíku.

29 Komentáře
 1. Martina

  3.8.2020 9:08

  Jsem spíše sběratel, ale pokud nějakou hru opravdu dlouho nehrajeme a usoudíme, že se k ní asi jen tak nevrátíme a bude dál ležet , tak jí prodáme (sběratelské či nesehnatelné kousky si ale většinou necháváme).

 2. Holy

  31.7.2020 8:56

  Nedá se říci, že bych hry vyloženě sbíral, ale zatím jsem se ani žádné nezbavil. Nicméně to do budoucna nevylučuji. Úložný prostor už pomalu dochází, takže ty už dlouho nehrané asi budou muset uvolnit místo těm oblíbenějším.

 3. Luka77

  30.7.2020 11:30

  Nevím, jestli je to úplně sběratelství, možná spíš hromadění, každopádně se her nezbavuju a všechny si nechávám. Kdybych ty hry nechtěl, tak si je přeci nepořizuju. Raději pro ně vymyslím nové místo, než bych je dal pryč… 🙂

 4. Daw8ID

  30.7.2020 8:36

  Momentálně to vypadá, že hry sbírám. Doma se mi plní skříň, u přítelkyně další a u rodičů také jedna. A když už hru prodávám, není to kvůli uvolnění místa pro novou, ale proto, že se nedostává často na stůl nebo nás extra nebaví.

 5. Paja

  30.7.2020 8:11

  Zatím jsem sběratel, staré hry si nechávám a postupně zvětšuji skříně, ve kterých hry leží. Čekám, až vyrostou děti, pak začne čistka, hry které je budou bavit si necháme a ostatní začnu prodávat.

 6. maneek

  30.7.2020 6:27

  Každý začíná jako sběratel, protože doma nic nemá, ale jakmile to začne přerůstat přes hlavu(skříň), tak jsou pouze 3 možnosti:
  – ukončit nákupy a nějak si smysluplně zdůvodnit proč tuto závislost opustit
  – ležáky prodat/darovat a opět si to smysluplně zdůvodnit, protože jsem to kdysi strašně chtěl a proto jsem si to koupil, že…
  – koupit novou skříň (toto je asi nejnepravděpodobnější varianta, protože doma není místo už na nic, natož na novou skříň)

Napsat komentář