Nezávislý portál o moderních společenských hrách pro děti i dospělé.
Novinky 2017

Soutěž o hru Hypergrid


Soutěžit o hru Hypergrid můžete do 19. prosince. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Hypergrid je abstraktní hra pro dva hráče vycházející z principu piškvorek, ale poskytuje mnohonásobně více kombinací a herních možností. Na síti 3 x 3 tvoříte řady tří žetonů stejné barvy. Za každou takovou trojici získáváte bod. Barev je celkem pět a každá představuje ve hře element, který s rozestavěním může pěkně zamíchat. Připravte se proto na pěkně vykombené piškvorky. Jedná se dynamickou a taktickou hru. Navíc je kvalitně zpracovaná.

Termín soutěže: 6.–19. prosince 2017

 Soutěžní otázky

1. Ve hře Hypergrid se vyskytuje pět elementů-barev, jaké elementy to jsou?

2. Kolik žetonů umístí hráč ve svém tahu na herní plán?

3. Ke hře si můžete pustit originální soundtrack Hypergrid, jak je dlouhý?

4. Anketa: Kolik různých her jste si během roku 2017 zahráli? (odhadem)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, poštovní adresu, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje EULER´S GAME.

Hypergrid v katalogu Hrajeme.cz:

 

Kingdomino

Napsat komentář