Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2019

Soutěž o hru Gizmos


Soutěžit o hru Gizmos můžete do 26. března 2019. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Gizmos je nová hra od CMON, která sice neobsahuje figurky, ale zásobník a barevné kuličky. Jedná se o ekonomickou hru. Vaším úkolem je postavit nejlepší stroj, využíváte k tomu vynálezy, které postupně získáváte a které se snažíte zkombinovat tak, aby vám přinesly co nejlepší efekt. Zahrajete si ve 2–4 hráčích od 10 let. Jednu partii zvládnete do 40 minut.

Termín soutěže: 13.–26. března 2019

Soutěžní otázky

1. Barevné kuličky ve hře Gizmos představují 4 typy energie, jaké?

2. Za jakých podmínek hra Gizmos končí?

3. Jak se jmenují nové klany, které přináší rozšíření Rising Sun: Invaze dynastií?

4. Anketa: Na kterou chystanou novinku od Blackfire se nejvíce těšíte?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, místo bydliště, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář