Nezávislý portál o moderních společenských hrách pro děti i dospělé.
Novinky 2018

Soutěž o hru Dice Forge


Soutěžit o hru Dice Forge můžete do 24. dubna 2018. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku, Twitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Dice Forge je rodinná hra s inovativním použitím kostek. Určena je pro 2–4 hráče. Každý hráč má svého hrdinu, který se snaží naklonit si bohy a získat nejvíce slávy. Během hry získáváte karty s různými schopnostmi, kterými posilujete svou postavu. Každý hráč má také dvě kostky, které postupně vylepšuje, aby byly silnější.  S jejich pomocí obdržíte nezbytné zdroje. Naklonit si bohy se vyplatí. Zpracování hry a grafika je na výborné úrovni.

Termín soutěže: 11.–24. dubna 2018

Soutěžní otázky

1. Jaký je doporučený věk hráčů pro hru Dice Forge?

2. Kdy si ve hře Dice Forge můžete vylepšit své kostky?

3. Které hry určené dětem do 6 let Blackfire v posledním roce vydal? (uveďte alespoň 3)

4. Anketa: Objevujete rádi nové hry a proč?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, místo bydliště, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

 

 

 

 

 

 

Dice Forge v katalogu Hrajeme.cz:

 

Napsat komentář