Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Soutěž o hru Bull´s Eye


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY (soutěž byla ukončena)V nové soutěži můžete získat hru Bull´s Eye od Piatniku, zapojit se můžete do 16. června. Hru můžete vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Bull´s Eye je rychlá postřehovo-dovednostní hra, která je určena především dětem. Úkolem hráčů je pomocí přísavky získat příslušnou kartičku zvířátka, které bylo odhaleno. Kartičky jsou vyrobeny z tvrdého kartonu, takže něco vydrží. A ilustrace zvířat se dětem budou líbit.

Termín soutěže: 7.–16. června 2020 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Bull´s Eye , kterou do soutěže věnoval Piatnik, získala Pavla B. z Brna.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky

1. Kolik kartiček zvířat hra Soutěž o hru Bull´s Eye celkem obsahuje?

2. V kolika hráčích si hru Bull´s Eye zahrajete?

3. Mezi novinkami od Piatniku je i hra Farmer Jones. O jaký typ hry se jedná?

4. Anketa: Kam se nejdříve podíváte, když si chcete koupit novou hru? Co je tím prvním místem? Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Piatnik.


Bull´s Eye v katalogu Hrajeme.cz:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. 48, 24 modrých a 24 bílých.
 2. Zahrajete si ve 2–5 hráčích.
 3. Je to paměťová hra.
 4. Anketa: Kam se nejdříve podíváte, když si chcete koupit novou hru? Co je tím prvním místem? – často jste uváděli, že se podíváte po recenzi na internetu či na videu nebo do nějakého internetového obchodu, zda je hra dostupná; odpovědi najdete v komentářích pod článkem a na Facebooku.

19 Komentáře
 1. BoBr_CAT

  16.6.2020 9:44

  Buď ji vyzkouším na nějaké akci s kámošema, nebo na ní narazím na webu – hrajeme.cz nebo zatrolene-hry.cz. Případně vyhledávám cíleně nové hry s nějakou tématikou nebo specifický typ hry, např. vesmír, nebo deckbuilding hry.

 2. eMdzeJ

  16.6.2020 9:17

  Já se většinou o nové hře dozvím z nějaké skupiny z Facebooku, že to tam někdo začne chválit a když ta hra je dobrá, tak většinou o ní píšete i Vy, pak to jistí Youtube, když si to potřebuju víc prohlídnout.

 3. Pepogn

  11.6.2020 9:18

  První kroky směřujou na Zatrolenky, kde se mrknu na hodnocení uživatelů a do diskuzí, abych ověřil hratelnost ve dvou (nejčastější počet), mrknu na nějaké recenze na Hrajeme.cz, u Kubrta apod. A pak hledám, jestli se dá sehnat bazarován (hodím do wishlistu na Zatrolenkách) či jestli je dostupná v oblíbených e-shopech.

 4. Rayus

  8.6.2020 10:13

  Mám vlastní seznam her, které bych si chtěl pořídit. Ten postupně vyškrtávám, takže pokud chci koupit hru, tak se podívám nejprve tam. Nicméně tento seznam stále rozšiřuji o hry, které mě zaujmou. Inspirací může být cokoliv, ale asi nejčastěji to jsou nějaké videa o hrách (např.: TableTop), Zatrolené hry a Hrajeme.cz.

Napsat komentář