Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Soutěž o hru Bananagrams


AKTUALIZOVÁNO O VÝSLEDKY Soutěžit o novou hru Bananagrams můžete do 18. srpna 2020. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Bananagrams je rychlá hra se slovy pro každého, pro děti od 7 let i pro dospělé, pro příležitostné i zkušené hráče. Podmínkou je, že si rádi hrajete se slovy. Ve hře totiž z písmen všichni najednou skládáte slova do křížovky. Snažíte se přitom využít všechna písmena, která máte k dispozici a které vám v průběhu hry přibudou.

Termín soutěže: 5.–18. srpna 2020 (soutěž byla ukončena)

Soutěž již skončila. Ze všech došlých správných odpovědí na soutěžní otázky jsme vítěze vylosovali pomocí generátoru náhodných čísel.

Hru Bananagrams, kterou do soutěže věnoval MindOK, získala Alžběta B. z Prahy.

Vítězi gratulujeme!

Soutěžní otázky:

 1. Pro kolik hráčů je hra Bananagrams určena?
 2. Kolik je ve hře dílků s písmeny?
 3. Jaká slova jsou ve hře Banangrams „zakázána“?
 4. Anketa: Pokud nemáte moc času (cca do 30 minut), ale chcete si něco zahrát, po jaké hře nejčastěji sáhnete (případně jakou máte nejraději)? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

(Správné odpovědi najdete níže.)


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje MindOK.

MindOK

Související články:


Odpovědi na soutěžní otázky:

 1. 1–8 hráčů.
 2. 144 dílků.
 3. Vlastní jména, zkratky a citoslovce.

24 Komentáře
 1. Daw8ID

  6.8.2020 8:32

  Z poslední doby je na takový „časový limit“ ideální hra Zbodni salát, člověk si to zahraje do půl hodiny i s vysvětlením pravidel a je stejně zábavná jak ve dvou, tak i více lidech. Klasika je pro nás Sushi Go!, ale na to je potřeba parta ideálně 4 lidí a přijde mi, že není tématem pro každého, Zbodni salát je asi univerzálnější zábava.

Napsat komentář