Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Yokai

Soutěž o dobrodružnou hru Zóna: Tajemství Černobylu


Soutěžit o novou deskovou hru Zóna: Tajemství Černobylu můžete do 1. prosince 2020. Můžete vyhrát, když odpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře, budete fanoušky portálu Hrajeme.cz na Facebooku nebo registrovaným uživatelem Hrajeme.cz a když odpovíte na anketní otázku v komentáři na Facebooku nebo zde pod článkem na Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Zóna: Tajemství Černobylu dobrodružná hra pro náročnější hráče, ve které se pustíte do prozkoumávání jadernou elektrárnu v Černobylu a její okolí. Pro vaši postavu to nebude jednoduchá cesta a nebude snadné přežít. České vydání je naplánováno na začátek prosince.

Termín soutěže: 18. listopadu–1. prosince 2020

Soutěžní otázky

 1. Pro kolik hráčů a od kolika let je hra Zóna určena?
 2. Kdo ve hře uspěje a co musí splnit?
 3. Kdy jsme na Hrajeme.cz oznámili, že se chystá české vydání hry Zóna?
 4. Anketa: Nacházíte na portálu Hrajeme.cz dostatek informací o hrách, které jsou pro vás užitečné, nebo vám něco schází? (Odpovězte v komentáři pod článkem nebo na Facebooku.)

Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na tři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, název obce, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Odpovědět na anketní otázku pod tímto článkem nebo na Facebooku (u příspěvku s vyhlášením soutěže).

3. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.


Zóna: Tajemství Černobylu v katalogu Hrajeme.cz:

Novinky 2020
75 Komentáře
 1. hamtes

  23.11.2020 7:49

  Také se připojuji ke spokojenosti a najdu tu víceméně všechny informace. Možná by to tabulky info o hrě bylo fajn ještě přihodit i třeba cenu, za kterou se hra prodává (pro plno lidí zajisté důležitá informace).
  Jinak jsem ale spokojený užvatel webu 🙂

 2. Peter35

  22.11.2020 13:52

  Áno, na stránke nachádzam všetko čo potrebujem vedieť o spoločenských hrách. Najčastejšie sledujem rubriky ako sú Recenzie, Chystá sa a iné, takže celkovo mi Hrajeme.cz vyhovuje. Palec hore robíte to skvele. Vďaka.

 3. vojtechrydl@gmail.com

  21.11.2020 21:53

  Nic extra mi nechybí, jen by to chtělo více „rozhýbat“ hodnocení her v katalogu od samotných uživatelů. Filtry nebo žebříčky podle hodnocení ostatních hráčů by byly zajímavé 🙂

 4. kukiz

  21.11.2020 13:11

  Pokud bych měl mít nějaký návrh, ocenil bych víc „kurátorských“ výběrů. Top 10 čehokoliv je sice na youtube hromada, ale výběr doporučených a ověřených her, které mají specifické mechaniky nebo úzkoprofilovaná témata, stojí za zvážení. 🙂

 5. Baja.ja

  21.11.2020 9:15

  Vše přehledně na jednom místě. Co bych uvítala – Jsem soutěživý člověk tak možná více soutěží, něco ve stylu kvízů (inspirujte se třeba kinem art v Brně – měli filmový kvíz nedávno, přes celý podzim každý den jedná otázka, tak věřím že pro nás herní maniaky by to bylo super.

 6. Mr.Behemoth

  20.11.2020 15:18

  Portál mi vyhovuje. Je to takový rychlý přehled všeho, co se děje v deskoherním světě, ať už jde o novinky nebo recenze. Ke každé hře je dostatek informací a pokud mě hra zaujme natolik, že uvažuju o její koupi, tak si případně dohledám další informace nebo videa. Za mě rozhodně super 🙂

 7. duncanon

  20.11.2020 11:00

  Prehled novinek a recenze mi vyhovuji. Detailnejsi prehled nebo uzivatelske postrehy musim hledat jinde. MNa jinych strankach mi vyhovuje system fora, kde mohu polozit dotaz tykajici se hry ostatnim uzivatelum a obcas nekdo i poradi.

 8. TucanCZ

  19.11.2020 19:17

  Na hrajeme.cz mám nejraději (= je pro mě nejpřínosnější) Kalendář novinek a Recenze her. Za trochu zbytečné považuji připomínat zpětně „doporučené novinky“. Letní novinky připomenuté na podzim bych totiž už nenazýval novinkami. I když občasný návštěvník hrajeme.cz uvedené novinky jistě ocení. Já je v tu dobu mám většinou již vyzkoušené 😉

 9. PetrR

  19.11.2020 14:30

  nacházím tu skoro vše, možná trochu postrádám žebříčky tak, jako to mají na BGG, třeba vzhledem k obtížnosti hry a tak, stejně tak jako kategorizované žebříčky – třeba top 100 rodinných her, top 100 strategických, top 100 realtime her atd.

 10. Paja

  19.11.2020 8:20

  Informace na hrajeme cz mi stačí jako základní informace o novinkách a hrách. Když mě však něco zaujme, dohledávám informace na zatrolených hrách, zde je většinou více konkrétních informací, videa a diskuze hráčů.

 11. Kristin

  19.11.2020 7:21

  Zlepšil bych podrobnější filtr vyhledávání her. Včera jsem se zapojoval do soutěže kde byla otázka na vydavatele tlama games amusel jsem použít jine stránky pro filtraci informaci které byli i tak nepřesne. Jelikož si myslím že stejně nevyhraju

  • Redakce

   19.11.2020 16:45

   Díky za tip, Kristin. Co konkrétně by vyhledávání zlepšilo? Jinak fulltextové vyhledávání (lupa v menu) funguje pěkně. A odpovědi na všechny soutěžní otázky je možné najít zde na webu, a není potřeba chodit jinam. Některé odpovědi ani jinde nenajdete 😉

Napsat komentář