Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2018

Soutěž o deskovou hru Fallout


Soutěžit o hru Fallout můžete do 23. října 2018. Můžete ji vyhrát, když odpovíte na čtyři jednoduché soutěžní otázky prostřednictvím soutěžního formuláře a když se stanete fanoušky portálu Hrajeme.cz na FacebookuTwitteru nebo budete registrovaným uživatelem Hrajeme.cz. Viz podmínky soutěže níže.

Fallout je dobrodružná hra podle počítačové předlohy. Vstoupíte v ní do post-apokalyptického světa po jaderné válce. Představujete přeživší, kteří se vydávají do krajiny plné nepřátel, mutantů, radiace a dalších nebezpečí. Uspějete jen tehdy, pokud budete získávat zkušenosti, prozkoumávat, obchodovat a plnit různé úkoly. Je přístupná i příležitostným hráčům, kteří si chtějí zahrát větší hru s příběhem a atmosférou. Vaším úkolem je pomáhat lidem, kteří přežili, a získávat vliv. Vyhraje ten, kdo dosáhne potřebného vlivu jako první.

Termín soutěže: 9.–23. října 2018

Soutěžní otázky

1. Může se v deskové hře Fallout stát, že všichni hráči prohrají?

2. Kolik je ve hře Fallout postav, z nichž si můžete vybírat, a kolik obsahuje scénářů?

3. Na kterou hru, kterou Blackfire ještě do konce roku připravuje, se nejvíce těšíte?

4. Anketa: Pořizujete si obaly na karty, krabičky či jiné herní doplňky? Nebo to považujete za zbytečné?


Své odpovědi pošlete prostřednictvím tohoto formuláře.


Podmínky soutěže

Do slosování budete zařazeni při splnění následujících podmínek:

1. Odpovědět správně na čtyři otázky prostřednictvím soutěžního formuláře. A to pouze jednou. Odpověď musí dále obsahovat: jméno a příjmení soutěžícího, místo bydliště, e-mail a také odkaz vašeho profilu na Facebooku, Twitteru či uživatelské jméno na Hrajeme.cz.

2. Být fanouškem portálu Hrajeme.cz na Facebooku (To se mi líbí), Twitteru (sledující) či být registrovaným uživatelem Hrajeme.cz.

Výhru do soutěže věnuje Blackfire.

 

 

 

 

 

 

Fallout v katalogu Hrajeme.cz:

DOPORUČUJEME nejlepší novinky

Napsat komentář