Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2021

Podzim vám nadělí hromadu dárečků díky hře GiftTRAP


Kdo by neměl rád dárky? Radost je dárky dostávat, ale i dávat. A dárků si vrchovatě užijete ve hře, kterou pro letošní rok připravuje Albi. Jedné se o originální a vtipnou párty hru GiftTRAP, ve které budete vybírat spoluhráčům vhodné dárky. Chcete je dárkem potěšit, takže musíte z nabídky zvolit takový, který jim podle vás udělá radost. Tuto párty hru si nejlépe zahrajete ve větším počtu hráčů, určena je pro 3–8 hráčů od 8 let, a zvládnete ji do hodiny.

GiftTRAP-karty

Ukázka karet z německé edice.

Pravidla jsou jednoduchá, takže si ji budete moci zahrát v rodině s dětmi i s přáteli. Karty obsahují cizojazyčný text, české vydání proto této hře určitě prospěje. O co v ní konkrétně jde? V aktuální nabídce je vždy několik dárků, o jeden víc, než je hráčů. Každý se snaží vybrat všem svým spoluhráčům dárek, který jim udělá největší radost. Tajně si zároveň vybere tři, o které by sám stál, a také jeden, který opravdu nechce.

Body získáváte za dárky, o něž spoluhráči stáli (vždy je dostanou oba hráči). Pokud jste ale vybrali dárek, o který spoluhráč nestál, oba body ztratíte. Zvlášť bodujete za dárky, které jste věnovali, a za dárky, které jste dostali. Zvítězí ten, kdo bude mít v cíli obě své bodovací figurky.

Těšte se na zábavnou hru, ve které se hravou formou dozvíte něco nového o svých spoluhráčích, ale i o sobě.

GiftTRAP v katalogu Hrajeme.cz:

4 Komentáře

Napsat komentář