Novinky, recenze, soutěže, vše o moderních společenských hrách.
Novinky 2022

Objevte podivuhodná monstra ve hře Big Monster


Ve hře Big Monster, kterou právě jako svou druhou hru vydala BoardBros, budete mapovat faunu na dosud neznámé planetě, hledat vzácné nerosty a prozkoumávat vztahy mezi místními organismy. Zahrajete si ji ve 2–6 hráčích od 10 let. Herní doba se přitom pohybuje pod 30 minut. Hra využívá inovativní draftovací mechanismus. Nejprve si vyberete dílek z nabídky, kterou máte v ruce, nato předáte zbývající dílky jinému hráči, kterého si vyberete.

Zahrát si můžete v herním módu, který vám bude právě nejvíce vyhovovat. Můžete se pustit do týmové hry po dvou hráčích. Každý hráč vytváří vlastní bodovanou sbírku monster, výsledek pak určí nižší skóre členů týmu. Další možností je kompetitivní hra, ve které hraje každý sám za sebe. S upravenými pravidly si můžete zahrát i ve 2 hráčích.

Během hry získáváte dílky monster, které umisťujete do své herní oblasti. Vytváříte tak souvislou krajinu, kde je základem dílek vašeho průzkumníka. Pokud splníte podmínky na herním plánu, získáte žeton bonusu. Například musíte mít 4 kamenná monstra či 3 dokončené krystaly. Hra končí bodováním na konci druhé kola.


Související články:


Napsat komentář